7 پیشنهاد برای اینکه تعطیلات سال نوی امسال رو کنار خانواده تون خوش بگذرونین - رنگی رنگی

۷ پیشنهاد برای اینکه تعطیلات سال نوی امسال رو کنار خانواده تون خوش بگذرونین

۷ پیشنهاد برای اینکه تعطیلات سال نوی امسال رو کنار خانواده تون خوش بگذرونین

گاهی در طول سال انقدر زمانمون پر میشه و مشغول انجام کارهای مختلف هستیم که نمیتونیم اونقدر که دوست داریم از بودن کنار خانواده مون لذت ببریم. اما تعطیلات نوروزی و شروع سال جدید فرصت خیلی خوبی هست که از محیط گرم خانه، در کنار خانواده استفاده کنیم و شاد باشیم. کارهای زیادی هست که در این مدت می تونیم انجام بدیم و زمان مفید و دوست داشتنی ای رو تجربه کنیم. اینجا براتون لیستی از این فعالیت ها رو آماده کردیم:

1

کنار خانواده فیلم و سریال تماشا کنین. میتونین خوراکی های خوشمزه و سالمی رو هم برای این کار آماده کنین. به جز تلویزیون که یک عالمه فیلم و سریال داره، میتونین از پیشنهاد معرفی فیلم و انیمیشن های رنگی هم ایده بگیرین.

2

عید یک فرصت خوب برای بازدید از جاهای دیدنی شهرتون از جمله موزه ها، باغ وحش، آثار تاریخی، مسجدهای قدیمی، پارک ها و .. هست.

3

صبحانه های خوشمزه درست کنین و کنار هم بخورین. حتی اگر اعضایی در خانواده تون هستن که صبح ها سخت بیدار میشن قطعا با بوی نان تازه، چای تازه دم و یه صبحانه خوشمزه میتونین بیدارشون کنین و پای سفره بیارینشون.

4

بازی های گروهی رو در برنامه تون قرار بدین. اگر بازی گروهی زیادی به ذهن تون نمیرسه ما اینجا ۱۳تا پیشنهاد براتون داریم

5

بعد از شام به پیاده روی برین. این یک راه خوب برای جلوگیری از اضافه وزن در تعطیلات نوروزی هست و هم کمک میکنه کنار اعضای خانواده تون راه برین و باهم گپ بزنین.

6

یک روز رو در طبیعت بگذرونین. کمی پیاده روی در طبیعت یا حتی یک پیکنیک میتونه ایده خوبی برای یک روز شاد خانوادگی باشه.

7

کارهای خانه رو باهم انجام بدین. اگر معمولا خرید برای خانه، تمیز کردن، غذا پختن و … به گردن اشخاص خاصی در خانه هست در این تعطیلات زمانی بذارین و کارهای رو کنار هم انجام بدین.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...