7 پیشنهاد رنگی رنگی برای عیدی به مامان ها - رنگی رنگی

۷ پیشنهاد رنگی رنگی برای عیدی به مامان ها

۷ پیشنهاد رنگی رنگی برای عیدی به مامان ها

عید نوروز می تونه بهونه خوبی برای شاد کردن دل اون هایی باشه که دوستشون داریم، این کار رو میتونین با تهیه یک هدیه کوچک انجام بدین. اگر هنوز عیدی خوبی برای مامان تون پیدا نکردین، ما براتون چندتا پیشنهاد آوردیم که می تونین ازشون استفاده کنین.

1

شمع های خوشگلسازی شده: یه شمع دست ساز می تونه یه هدیه خوب برای مامان ها رنگی باشه، می تونین فقط پارافین رو ذوب کنین، توی یه ظرف بریزین و توش یه نخ شمع بذارین، یا اینکه توی اینترنت جستجو کنین و یه عالمه روش برای ساخت شمع رو پیدا کنین.

2

یه دفتر با جمله های قشنگ: یه دفتر بگیرین، توی اون رو پر از جمله های قشنگ کنین هدیه بدین. این هدیه ارزش زیادی داره چون شما یه عالمه وقت برای تهیه و آماده سازی گذاشتین و به شخصی که اون رو میگیره هدیه حس خوب رو هدیه میدین.

3

تقویم پلنری رنگی رنگی: این تقویم می تونه یه محصول کاربردی برای مامان ها باشه. توی اون می تونن به صورت خلاصه کارهای مهمی که برای هر روز دارن رو یادداشت کنن و برنامه ریزی ماهانه رو انجام بدن، به علاوه توی صفحاتی که داره می تونن در مورد آرزوها، سفرها، پس اندازها، کتاب و فیلم، تولدهای هر ماه و .. هم بنویسن. این تقویم رو از اینجا می تونین تهیه کنین.

4

یه بالشتک رنگی: روش دوختن بالشتک راحته، برای تزئینش هم از خلاقیت تون کمک بگیرین تا یه هدیه گرم و نرم و قشنگ بسازین. از این ایده ها هم می تونین استفاده کنین.

5

یه قاب عکس، از عکس دوتایی تون: یه قاب بسازین، یکی از عکس های دوتایی، یا عکس خانوادگی تون رو قاب کنین و هدیه بدین. قاب رو می تونین با مقوا، چوب و .. بسازین یا یه قاب قدیمی رو خوشگلسازی کنین.

6

دفتر آشپزی: این دفتر رنگی کمک می کنه تا دستورهای اشپزی جدید رو توی اون یادداشت کنن. حتی خودتون هم می تونین چندتا دستور غذایی خوشمزه رو توی اون بنویسین، تا ایده ای باشه برای وقت هایی که نمیدونن چی بپزن. این دفتر رو از اینجا می تونین تهیه کنین.

7

یه جاکلیدی: جا کلیدی از وسایلی هست که معمولا همراه ماست، اون مامان رنگی که یه جاکلیدی دست ساز هدیه بگیره، با هر بار دیدنش می تونه یاد شما و حس خوب هدیه تون بیفته. اگر نمیدونین چطوری یه جا کلیدی درست کنین می تونین اینجا رو ببینین 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Donya
  ۱ اسفند ۱۳۹۸

  مرسی رنگی رنگی🥰😊
  اما برای تقویم پلنری راستش می خواستم برای مامانم بخرم نشون دادم پرسیدم این رو دوس داری ؟🧐
  گفت خوبه فقط خییییلی بزرگه🙁
  نمیشه همین تقویم پلنری رو رو اندازه تقویم جیبی بزنین؟؟؟؟🙃🥺
  • رنگی رنگی
   ۳ اسفند ۱۳۹۸

   نه متاسفانه، اونجوری خیلی کوچیک میشه و دیگه نمی تونه کاربرد پلنری رو داشته باشه 🙂
 2. donya
  ۲ اسفند ۱۳۹۸

  🙏🏻🙏🏻❤️💙🤍💗😊🥰ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...