7 پیشنهاد رنگی رنگی برای عیدی به کارمند ها - رنگی رنگی

۷ پیشنهاد رنگی رنگی برای عیدی به کارمند ها

۷ پیشنهاد رنگی رنگی برای عیدی به کارمند ها

عید نوروز می تونه یه بهونه خوب برای شادکردن دل اون هایی باشه که دوستشون داریم، این کار رو میتونیم به سادگی، با تهیه یک هدیه کوچک انجام بدیم. اگر هنوز عیدی خوبی برای یه کارمند رنگی پیدا نکردین، ما براتون چندتا پیشنهاد آوردیم که می تونین ازشون استفاده کنین.

1

یه گلدون کوچیک: کارمندها ساعت های زیادی از روز رو پشت کامپیوتر و میزشون هستن، داشتن یه گلدون سبز می تونه حس خوب رو به محیط کارشون بیاره، به خصوص اگر هدیه از طرف یکی از عزیزان شون باشه. در ضمن می تونین گلدون رو به سلیقه خودتون هم خوشگلسازی کنین.

2

یه مجموعه آهنگ: زمان بذارین، چندتا آهنگ که خودتون ازشون حس خوب میگیرن رو جمع کنین، توی یه سی دی یا فلش بریزین و هدیه بدین. این جوری اون کارمند می تونه با هر بار گوش دادن اون اهنگ ها پر از حس خوب بشه.

3

تقویم رومیزی: هر کارمندی به یه تقویم روی میزش نیاز داره، حالا اگر این یه تقویم رنگی باشه که چه بهتر، چون هر بار تو طول روز که نگاهش بهش بیفته پر از حس خوب میشه. در ضمن تقویم های رنگی علاوه بر ظاهر رنگی برای هر روز یه ایده دارن که می تونن به شادتر شدن روزتون کمک کنن. این تقویم رو از اینجا می تونین تهیه کنین.

4

یه شیشه مربا با دمنوش خوشمزه: دمنوش ها از ترکیب چندتا گیاه ساخته میشن، اگر دمنوش خاصی رو بلدین که مواد اولیه اش رو از عطاری تهیه کنین و توی یه شیشه مربای خوشگلسازی شده بریزین و هدیه بدین. اگر هم بلد نیستین می تونین توی اینترنت جستجو کنین.

5

یه زیر لیوانی: یه زیرلیوانی روی میز کار هم کمک میکنه که رد لیوان روی میز نیفته، هم حس خوب و رنگی رو به میز میاره. اگر نمیدونین چطوری می شه زیرلیوانی ساخت، می تونین از این ایده ها کمک بگیرین

6

دفتر پلنر کهکشانی: هر کارمند برای هر روزش یه عالمه کار داره. نوشتن این کارها هم کمک میکنه که مرتب تر باشه و هم چیزی رو از فراموش نکنه. در ضمن وقتی کنار کارهای انجام شده یه تیک بزنه حس خوب پیدا می کنه. به همین دلیل یه دفتر پلنر کهکشانی می تونه هدیه خوبی باشه. راستی توی این دفتر چیزهای دیگه ای مثل میزان آبی که نوشیده میشه، ورزش و فعالیت، خرج و مخارج و ملاقات ها و پیگیری ها هم میتونه یادداشت بشه. این دفتر رو از اینجا می تونین تهیه کنین.

7

یه ظرف شادی برای مواقع بی حوصلگی: یه ظرف رو انتخاب کنین، اون رو به سلیقه خودتون خوشگلسازی کنین و روش یه برچسب بچسبونین و بنویسین «قرص های شادی برای مواقع بی حوصلگی» توی اون رو می تونین پر از اسمارتیز، شکلات یا پاستیل کنین و به کارمند رنگی تون هدیه بدین تا روی میز کارش بذاره.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. helen
  ۸ اسفند ۱۳۹۸

  متشکرم رنگی رنگی جونم. مامان من یه کارمنده حالا با ایده های زیبات و ایده های خودم میتونم یه عیدی خیلی زیبا بهش هدیه بدم.(:
 2. donya
  ۲۲ اسفند ۱۳۹۸

  رنگی رنگی
  شماره ٣ نوشته روزمیزیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...