رنگی یاب – طرفداران بازی های کامپیوتری به ناسا کمک میکنن - رنگی رنگی

رنگی یاب – طرفداران بازی های کامپیوتری به ناسا کمک میکنن

رنگی یاب – طرفداران بازی های کامپیوتری به ناسا کمک میکنن

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی می‌افته. اتفاقات کوچک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. تمام این ها به خاطر آدم هایی هست که یاد گرفتن افکار منفی، تنبلی و شک رو از خودشون دور کنن و به رویاهاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

ما در بخش رنگی یاب، به دنبال این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. کی میدونه؟ شاید یک روزی که خیلی دور نباشه، راجع به داستان موفقیت و ایده رنگی خودتون بنویسیم.

خیلی از افراد در سرتاسر دنیا علاقه مند به انجام بازی های کامپیوتری و موبایل هستن و حتی شاید ساعت های زیادی رو در طول روز به این کار اختصاص بدن. اگر شما هم طرفدار این بازی ها هستین، ناسا برای نقشه برداری از صخره های مرجانی به کمک شما نیاز داره.

داستان از این قرار هست که ناسا، یک بازی به اسم  NeMO-Net طراحی کرده و در اون از بازیکن ها میخواد که صخره های مرجانی رو در تصاویر سه بعدی و دو بعدی واقعی که توسط دوربین های مخصوص گرفته شده، شناسایی و رنگ آمیزی کنن. اینطوری ابرکامپیوترهای ناسا میتونن از نتایج بازی استفاده کنن و صخره های مرجانی رو دسته بندی کنن و در نهایت برای مراقبت از اون ها راهی پیدا کنن.

در این بازی می تونین به دسته بندی و اکتشاف بقیه بازیکن ها رای بدین و با اکتشافات بیشتر، در زنجیره غذایی بالاتر برین. این بازی فعلا برای سیستم عامل ios  و مک موجود هست اما در آینده برای اندروید هم موجود میشه.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. آری
  ۳ خرداد ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی جون لطفا اگه نسخه اندرویدشم اومد بهمون اطلاع بدید
  ممنون❤
 2. آیسان
  ۶ خرداد ۱۳۹۹

  خیلی ممنون م از رنگی‌یاب‌های زیباتون! 😍 من خیلی سایتتون رو دوست دارم! 🧡 فقط اگر امکانش هست، «میوفته» رو درست کنید و بنویسید «می‌افته». املای درست کلمات، تأثیر خیلی زیادی روی کیفیت متن‌ها داره! 🤩
  • رنگی رنگی
   ۷ خرداد ۱۳۹۹

   ممنون دوست رنگی
 3. Alma
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۹

  سلام من برای بخش رنگی یاب یه معرفی دارم
  که اگه شما کمک کنی. و توی بخش رنگی یاب معرفی کنید کلی به تمیزی دنیا کمک میکنید
  و یا حتی میتونید همینجوری معرفیشون کنید نه توی بخش رنگی یاب
  انجمن پاکزی توضیحات بیشتر رو توی خود سایت گذاشتنhttps://mypart.pakzi.ir/
  شما با این کارتون کلی به زمین و حیوونا و حتی خود ما انسان ها کمک میکنید
  • رنگی رنگی
   ۳۰ خرداد ۱۳۹۹

   ممنون آدم رنگیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...