رنگی یاب – 11 کسب و کار دوست داشتنی در زمینه سوزن دوزی - رنگی رنگی

رنگی یاب – ۱۱ کسب و کار دوست داشتنی در زمینه سوزن دوزی

رنگی یاب – ۱۱ کسب و کار دوست داشتنی در زمینه سوزن دوزی

دنیای بزرگی که توش زندگی می کنیم میزبان کلی اتفاق قشنگ و رنگی هست که آدم های رنگی با قلب مهربونشون باعثش میشن. آدم هایی که به رویاهاشون اهمیت میدن و دنبالشون می کنن و تا زمانی که به اهدافشون نرسن دست از تلاش بر نمیدارن.

star3

ما در رنگی یاب به دنبال این افراد، کسب و کار ها و اتفاقات رنگی میریم و حس خوبشون رو با شما شریک میشیم. آشنایی با این تجربه ها می تونه ما رو در مسیر رسیدن به آرزوهامون دلگرم کنه و حتی شاید تلنگری باشه تا یک ایده ی رنگی یا کسب و کار هیجان انگیزی در ذهن یکی از ماها شکل بگیره.

star2

کشور پهناور و هنر دوست ما، صنایع دستی خیلی زیادی رو در بین اقوامش داره که باعث میشه شاهد کسب و کارهایی باشیم که از این هنرها ریشه میگیرن. سوزن دوزی یکی از همین صنایع دستی پرکاربرد هست که اصالتش به سیستان و بلوچستان برمیگرده. کسب و کارهای زیادی هم با کمک این نخ های رنگی به وجود اومدن. بعضی از اون ها این کار رو به شیوه ی سنتی ادامه دادن و بعضی دیگه هم با چاشنی خلاقیت، ایده های جدیدی به وجود آوردن. اگر از اون دسته آدم هایی هستین که به کارهای دستی علاقه دارین پیشنهاد میکنیم این مطلب رو دنبال کنین. ما در اینستاگرام از دوستان رنگی پرسیدیم که اگر کسب و کار سوزن دوزی میشناسن به ما معرفی کنن، این پست حدود ۶۰ کامنت داشت که ما از بینشون ۱۱ تا رو انتخاب کردیم و براتون اینجا قرار دادیم. پست اصلی رو هم میتونین در این آدرس ببینین.

star3

۱- گروه هنری سیران

۲- سوزن دوزى بلوچستان

۳- زیورآلات دست ساز میم

۴- 🔶 فروشگاه صنایع دستی پرى زاد 🔶

۵- Banook

۶- گالری باگ بهار

۷- کادول

۸- تن پوش ایرانی چاروک

۹- ماکا

۱۰- هنرسوزندوزی زنان بلوچ

۱۱- grap

star2

شما هم اگر در این زمینه چیز یا شخص یا فعالیت رنگی ای می شناسین بهمون معرفی کنین تا بررسی بشه و در صورت تایید به همه آدم های رنگی معرفی اش کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. xani
  ۱۶ آذر ۱۳۹۷

  از بین اینا گالری باگ بهار خلاقانه تر و قشن تر کار کرده..
 2. Salid
  ۱۹ آذر ۱۳۹۷

  پیج gedroshiaهم باظرافت وسلیقه ی تمام ازین دست محصولات سوزندوزی تولیدمیکنن
 3. مائده
  ۲۹ آذر ۱۳۹۷

  سلام رنگی رنگی
  یه سر به کسب و کار من‌م در اینستاگرام بزنید و بطری های آرزومو ببینید:))
  Mimhandmadesارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...