پروژه رنگی - منظم، مثل یه آدم رنگی - روز 13 - رنگی رنگی

پروژه رنگی – منظم، مثل یه آدم رنگی – روز ۱۳

پروژه رنگی – منظم، مثل یه آدم رنگی – روز ۱۳

با کلید خوردن پروژه “رنگی‌های منظم” زندگی همه ما وارد روال تازه‌ای شده. اگه به این پروژه و عادت‌های جدیدمون پایبند بمونیم، تا آخر سال متوجه می‌شیم که کیفیت زندگی‌مون چقدر بالاتر رفته. قراره توی ۱۵ روز به روال‌های تازه‌ای عادت کنیم که هر کدوم از اون‌ها به زندگی‌مون نظم بیشتری می‌ده. این تغییرات کوچیک و تازه است که از ما آدم تازه‌ای می‌سازه. هر قدم یه تغییر کوچیک برای بهتر شدنه و رنگی‌ها همیشه آماده تغییراتی هستن که ازشون آدم مفیدتر و شادتری می‌سازه.

امروز پا روی پله سیزدهم نردبون نظم و ترتیب می‌ذاریم. این پله از ما می‌خواد :

یه عالمه وسیله برای روز مبادا کنار نگذاریم!

اگه یه نگاه دقیق تر به دور و برمون بندازیم، میبینیم که بیشتر چیزهایی که کنار گذاشته بودیم که شاید یه روزی لازممون بشه، هیچوقت به دردمون نخورده و فقط دور و بر رو شلوغ کرده. حتی یه وقت هایی که لازمشون داشتیم ، نمیدونستیم کجا گذاشتیمشون! امروز باید این کوه وسیله های روز مبادا رو خیلی سبک کنیم، اونهایی که مطمئنیم لازم نمیشه رو بندازیم دور یا بدیم به کسی که لازم داره. اونهایی رو هم میدونیم قراره لازممون شه، بگذاریم یه جای مشخص که بعدا هم یادمون بمونه.

از امروز که این قانون تازه زندگی‌تون رو تصویب کردید بهش وفادار بمونید و اجازه ندید تنبلی، وسوسه عادت قدیمی و … غلغلک‌تون بده و قانون خودتون رو بشکنید. هیچ کس و هیچ چیزی مهم‌تر از اصول و خط قرمزهای شما نیست و اگه شما به قوانین خودتون احترام نذارید، دیگران دلیلی برای رعایت قوانین شما ندارن. روی پله امروز بمونید تا فردا که قدم بعدی رو با هم برداریم و یه پله دیگه به زندگی شاد و منظم نزدیک شیم.

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه رو اینجا ببینید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. درنا کوچولو
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

  ها ها 🙂 بسیار بجا بود من بهش می گم پله تمام وسوسه های زمین
 2. Aყℓαɾ
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

  چرا دیگه این قسمت جزو ایمیل نیست؟؟:(((
 3. رز
  ۲۲ فروردین ۱۳۹۵

  این واقعا برای مادر من نوشته شدهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...