پروژه رنگی - منظم، مثل یه آدم رنگی - روز 11 - رنگی رنگی

پروژه رنگی – منظم، مثل یه آدم رنگی – روز ۱۱

پروژه رنگی – منظم، مثل یه آدم رنگی – روز ۱۱

با کلید خوردن پروژه “رنگی‌های منظم” زندگی همه ما وارد روال تازه‌ای شده. اگه به این پروژه و عادت‌های جدیدمون پایبند بمونیم، تا آخر سال متوجه می‌شیم که کیفیت زندگی‌مون چقدر بالاتر رفته. قراره توی ۱۵ روز به روال‌های تازه‌ای عادت کنیم که هر کدوم از اون‌ها به زندگی‌مون نظم بیشتری می‌ده. این تغییرات کوچیک و تازه است که از ما آدم تازه‌ای می‌سازه. هر قدم یه تغییر کوچیک برای بهتر شدنه و رنگی‌ها همیشه آماده تغییراتی هستن که ازشون آدم مفیدتر و شادتری می‌سازه.

امروز پا روی پله سوم نردبون نظم و ترتیب می‌ذاریم. این پله از ما می‌خواد :

یه برنامه مرتب سازی کامپیوتربرای خودمون بذاریم.

پله امروز رو میتونیم نیم ساعته بریم بالا ! کافیه تو این نیم ساعت فایل هایی که دیگه نمیخواهیم رو پا ک کنیم و بقیه روهم مرتب کنبم. اینجوری وقتی دنبال چیز خاصی میگردیم، دیگه گیج نمیشیم و سرعت کار کردنمون هم میره بالا. وقتی هم کسی چیزی ازمون میخواد معطل نمیشیم.

از امروز که این قانون تازه زندگی‌تون رو تصویب کردید بهش وفادار بمونید و اجازه ندید تنبلی، وسوسه عادت قدیمی و … غلغلک‌تون بده و قانون خودتون رو بشکنید. هیچ کس و هیچ چیزی مهم‌تر از اصول و خط قرمزهای شما نیست و اگه شما به قوانین خودتون احترام نذارید، دیگران دلیلی برای رعایت قوانین شما ندارن. روی پله امروز بمونید تا فردا که قدم بعدی رو با هم برداریم و یه پله دیگه به زندگی شاد و منظم نزدیک شیم.

اطلاعات بیشتر در مورد پروژه رو اینجا ببینید.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. درنا کوچولو
  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

  یعنی دست گذاشتید رو نقطه ضعف من ! از غروب دیروز که این پست رو دیدم … نمی دونستم آیا در موقعیت تعهد هستم ؟! نکنه پیش خودم بد قول بشم ! پس رفتم سراغ درایو ها و یه برنامه ریختم و ریز ریز دارم شروع می کنم و امروز صبح با اطمینان می گم رفتم رو پله!
 2. عاطفه
  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

  صبح بخیر
  نمی دونم شما هم بامن موافقین یا نه
  ولی تو پروژه هایی از این دست آدم وقتی می بینی بعضی از این عادتها رو داره و یه جوری پایبند بهشون خیلی احساس قوی بودن می کنه
  برای مثال من به خودم می گم هی عاطی تو این یازده تا مورد تو رو شیش هفتهاش سواری ها، ببین رو پنج تا دیگه هم کار کن تا وجوه نظمی ت به کمال نزدیک تر شه.
  نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی لطفن
 3. Aყℓαɾ
  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

  من با کامپیوتر سازماندهی نشده اصن نمی‌تونم کار کنم!! :))
 4. RoYa
  ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

  من حتی اگه ۱عکسم بریزم تو کامپیوترم حتما باید اونو طبق طبقه بندی ای ک دارم تو ۱پوشه خاص بزیزم! اصلا سادیسم فایل بندی کامپیوتر دارم، پای سیستم هر کی هم میشینم میخوام فایلای کامپیوترشو طبقه بندی کنم!!! البته این سادیسمو رو گوشی هم دارم!!!
  • س.الف
   ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

   منم همینجورم خانومی 🙂
   ولی بهش نمیگن “سادیسم” میگن “وسواس” ؛)
   اونهم از نوع نظم و ترتیب
  • سالی
   ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

   کاش خونه ما هم میومدی دوست عزیز
 5. سالی
  ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

  پس چرا نوشتین پله سوم؟ مگه جلسه یازهم نبود؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...