رنگی یاب – آرایشگرهای آدم های بی خانمان - رنگی رنگی

رنگی یاب – آرایشگرهای آدم های بی خانمان

رنگی یاب – آرایشگرهای آدم های بی خانمان

آدم های رنگی که در گوشه و کنار این دنیای بزرگ زندگی می کنن، خالق کلی اتفاق جالبن که باعث میشن دنیامون هنوز قشنگی هاش رو داشته باشه. اتفاقاتی که سعی دارن لبخند به روی لب آدم ها بنشونن و  به یادمون بیارن خودمون می تونیم روزمون رو شادتر و رنگی تر کنیم کافیه عینک رنگی یابمون رو به چشممون بزنیم و با دید متفاوتی به اطراف نگاه کنیم.

ما در بخش رنگی یاب سعی می کنیم با این افراد، افکار و فعالیت ها آشنا بشیم و ازشون حس خوب و انگیزه بگیریم. آشنایی با این آدم های رنگی و کسب و کارهای خلاقانه می تونه تلنگری باشه که بهمون یادآوری می کنه شاید نفر بعدی ما باشیم که آرزوهامون رو به حقیقت میرسونیم و قهرمان رنگی زندگیمون میشیم.

heart3

آدم های رنگی به معجزه ی مهربونی اعتقاد دارن و سعی می کنن با قلب مهربونشون دنیا رو به جای بهتری برای زندگی تبدیل کنن. شاید افراد کمی بتونن برای افراد بی خانمان خونه تهیه کنن اما تعداد خیلی زیادی از آدم ها میتونن شرایط زندگی رو براشون بهتر کنن و لبخند به روی لب هاشون بیارن.

در آمریکا تعدادی از آرایشگرهای رنگی تصمیم گرفتن تا در حرفه ی خودشون قدمی برای کمک کردن به بی خانمان ها و افراد فقیر بردارن. اون ها یک روز در هفته به سراغ افراد بی خانمان شهر میرن تا موهاشون رو کوتاه کنن و صورت هاشون رو اصلاح کنن تا چهره ی تمیز تری بهشون هدیه کنن.

این آدم های رنگی صفحه ی اینستاگرامی به اسم nashvillestreetbarbers دارن که بهتون پیشنهاد می کنیم حتما بهش سر بزنین. حتما می تونین از خنده های پر از رضایت افراد بی خانمان متوجه بشین که نه تنها این کار بی فایده نیست بلکه تاثیر زیادی هم داشته. مطمئنا بعد از دیدن عکس های این صفحه پر از حس خوب میشین.

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. Yasaman
    ۲ اسفند ۱۳۹۷

    چه جاالب
  2. Sahar
    ۳ اسفند ۱۳۹۷

    یه سلام پر‌از‌ یه حال خوب.ممنونم رنگی رنگی از مطالب عالیت.مامان من. با اینکه مشغله های‌ زیادی مثل کار خونه و درس خوندن برای دانشگاه داره،نمددوزی،خمیر سازی،چرم دوزی و خیاطی میکنه.همه خونمون با کارای دستیش رنگی شده.لباسا و کیفامونم کار دست مامانمه.دوست دارم مامان من رو هم توی رنگی‌یاب معرفی کنید.ممنونم از اینکه به نظرات اهمیت میدید😘ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...