رنگی یاب – دنیای سرسبز نارین - رنگی رنگی

رنگی یاب – دنیای سرسبز نارین

رنگی یاب – دنیای سرسبز نارین

بیشتر آدم ها، رویاهایی دارن که میخوان اون ها رو به واقعیت تبدیل کنن. هدف های بزرگ برای زندگیشون دارن و دلشون میخواد نقش پررنگی در دنیا داشته باشن. اما قبل از برداشتن اولین قدم، ممکن هست افکار منفی، شک و تردید و باور نداشتن به خودشون، این شروع رو خیلی مشکل کنه.

اما در بین این آدم ها، بعضی افراد این تردیدها رو کنار میذارن، قدرتشون رو باور می کنن و تصمیم میگیرن تا برای رسیدن به اهدافشون، حسابی تلاش کنن. همین آدم های رنگی در نهایت، بیشترین تغییرات مثبت رو در محیط اطرافشون به وجود میارن و باعث میشن تا دنیا به جای قشنگ تر و شادتری تبدیل بشه. ما در رنگی یاب به سراغ این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و سعی میکنیم تا داستان اون ها رو با شما به اشتراک بذاریم. شاید تلنگری باشه تا اولین قدم رو محکم تر بردارین 🙂

یک آدم رنگی، حتما گوشه ی اتاقش یک گلدون زیبا داره که سعی میکنه با عشق و توجه از گیاهی که در اون هست مراقبت کنه و شاهد رشدش باشه. کی میدونه؟ شاید شما از اون دسته آدم های رنگی باشین که با گلدونشون حسابی رفیق هستن و حتی براش اسم هم گذاشتن. حالا خبر خوب اینه که امروز کسب و کاری رو به شما معرفی می کنیم که شاید تصمیم بگیرین گلدون بعدی تون رو از اونجا تهیه کنین.

نارین اسم یک برند پرورش گل و گیاه و فروش اون ها در گلدون های فانتزی هست. اون گیاهان زیبا رو در گلدون های بامزه ای پرورش میده که شاید طرح هاشون برای شما خاطره انگیز باشن. مثلا طرح یکی از فیلم ها یا کارتون های مورد علاقه تون. یا حتی یک نقاشی بامزه و ساده که به راحتی با دیدنش لبخند بزنین و پر از حس خوب بشین. نارین محصولاتش رو به صورت آنلاین در اینستاگرام میفروشه. یکی از نکات جالب این هست که در هر پست مربوط به گلدون ها شما میتونین با اسامی گونه های گیاهی مختلف آشنا بشین و اینطوری اطلاعات عمومی تون هم افزایش پیدا میکنه.

شما میتونین در صفحه narin_ca عکس های بیشتری از هنر خلاقانه نارین ببینین و اگر مایل بودین، با خرید و معرفی اون، از کسب و کارش حمایت کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. دختر پرانرژی
  ۱۳ تیر ۱۳۹۹

  چقدر خوشگلن!!!!
  خیلی از طرحاش خوشم اومد?
 2. *
  ۱۵ تیر ۱۳۹۹

  خیلی ایده خوبیه معرفی پیج های هنری*_*
  به گالری kimiazz_art هم سر بزنید
 3. طهورا
  ۱۵ تیر ۱۳۹۹

  چه قدر خلاقانه??
  خیلی حس خوبی به آدم میده ?
 4. محدثه
  ۱۶ تیر ۱۳۹۹

  من یه کسب و کار رنگی میشناسم یه دختر مهربون رنگی ک پرستاری میخونه تو خونه شمع های خوشگل درست میکنه و نیاز داره ک شناخته بشه تا بتونه بفروشه sham-an هم پیج اینستاشه یا شمعان کانال تلگرامم داره
 5. مرجان ابوترابی
  ۱۶ تیر ۱۳۹۹

  خیلی کاراشون عالیه
  و کار شما هم برای معرفی کسب و کارها عالی و تحسین برانگیزه
  پیچ jam_ms_sj هم یه پیج رنگی رنگیه به تمام معناست که عاشقش میشید. مثه خودتون رنگی رنگیهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...