معرفی کتاب – کتاب فروشی 24 ساعته آقای پنامبرا - رنگی رنگی

معرفی کتاب – کتاب فروشی ۲۴ ساعته آقای پنامبرا

معرفی کتاب – کتاب فروشی ۲۴ ساعته آقای پنامبرا

این کتاب داستانی رو در مورد کلی جانون روایت می کنه، پسری که در زمان رکود اقتصادی آمریکا کارش رو در شرکت از دست میده و بعد از تلاش های زیاد در شیفت شب یک کتاب فروشی بیست و چهار ساعته مشغول به کار میشه. از وقتی در این جا شروع به کار می کنه، همه چیز به نظرش عجیب میاد. از آدم هایی که به این کتاب فروشی مراجعه می کنن گرفته تا اینکه چرا باید همچین فروشگاه کوچیک و خلوتی شبانه روز باز باشه؟ این حس کنجکاوی در آخر کلی رو به جاهای عجیبی میبره که همه چیز خیلی با دنیایی که همیشه در اون زندگی می کرده متفاوته و فاصله داره.

star1

این داستان روایتی ظریف داره و به خوبی به جزییات پرداخته، طوری که با توصیف های نویسنده از صحنه ها، به راحتی می تونین اون ها رو تجسم کنین. موضوع خیلی جالبی که تقریبا در تمام طول داستان همراهتون هست، تفاوت دنیای سنتی و دنیای مدرن امروز ما هست. در طول داستان با دو دسته آدم رو به رو میشیم: دسته اول جوان ترهایی هستن که با اینترنت و کامپیوتر مانوس شدن و این تکنولوژی ها در گوشه و کنار زندگیشون به چشم می خوره و برای انجام اکثر کارهاشون به این ابزار وابسته هستن و دسته ی دوم افرادی که سن بالاتری دارن و از تکنولوژی و ابزار دنیای مدرن فاصله گرفتن و در عوض با کتاب های کاغذی و امکانات سنتی و قدیمی تر خو گرفتن.

star2

اگر شما هم طرفدار داستان های پر رمز و راز و اتفاقات تا حدودی عجیب هستین، کتاب فروشی ۲۴ ساعته آقای پنامبرا می تونه برای مدتی شما رو به دنیای جادویی پر از معماهای جالب ببره.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. سروناز
  ۲۳ دی ۱۳۹۷

  وای من عاشقشم😍خیییلی جالب و جذابه🤗🤗🤗
  درضمن یه قسمت دومی هم داره به نام “آیاس پنامبرا ۱۹۶۹”که یه کتاب کوچیک ۸۵ صفحه ایه و مال همین نشر هیرمند هم هست و داستان گذشته‌ی پنامبراس.اگه از خوندن این کتاب خوشتون اومد پیشنهاد می کنم حتما این یکی رو هم بخونید…
 2. شینا
  ۲۳ دی ۱۳۹۷

  حتمااااا میخونمش رنگی رنگی~~
 3. sarton66
  ۲۴ دی ۱۳۹۷

  سلام صبحتون رنگی رنگی پر عشق و خوشحالی
  کاش لینک حرید انلاینش هم می نوشتید
  مرسی
 4. دختر کهکشان
  ۲۹ دی ۱۳۹۷

  رنگی رنگی جون لطفا کتاب ما در برابر شما و خورشید فقط یک ستاره است /یا هنوز یک ستاره است نمیدونم/ را معرفی کنید مرسی
 5. سنا
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

  رنگی رنگی جووون
  اگه می‌شه کتاب رویای دونده(نشر پیدایش) رو هم معرفی کنی؟ خییییلی قشنگه.
  در مورد دختریه که یه پاش رو از دست داده و داره با مشکلاتش کنار میاد. به نظرم مبارزه‌ی دختره با مشکلات و از دست ندادن امیدش خییییلی قشنگه.
  • رنگی رنگی
   ۱ تیر ۱۳۹۸

   ممنون از پیشنهادتون، بررسی میکنیم حتما :)
 6. کیمی
  ۲ تیر ۱۳۹۸

  کتاب جالبی به نظر میاد، از چه نشری منتشر شده ؟؟
 7. کیمی
  ۲ تیر ۱۳۹۸

  برای چه سنی مناسبه ؟؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...