پروژه بیست قدم برای ساختن انگیزه در زندگی - قدم سوم - رنگی رنگی

پروژه بیست قدم برای ساختن انگیزه در زندگی – قدم سوم

پروژه بیست قدم برای ساختن انگیزه در زندگی – قدم سوم

برای ادامه دادن مسیر و رسیدن به رویاها از چی انگیزه می گیری؟ احتمالا پیش اومده که گاهی حس کنی اشتیاق کافی برای ادامه مسیر نداری و نسبت به قبل انرژی کمتری داری. اصلا نگران نباش چون این موضوع ممکنه برای هر شخصی پیش بیاد. اما میدونستی اگر منبع انگیزه ات خودت باشی و شخصا به وجودش بیاری، خیلی اثر موندگارتری داره؟

ایجاد اشتیاق اصلا کار پیچیده ای نیست و با بیست قدم ساده اما ارزشمند میشه این کار رو انجام داد. ما هم طی این پروژه باهات همراه میشیم تا با یادآوری نکات موثر به تو کمک کنیم. برای قدم سوم آماده ای؟

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Kimii
  ۲۳ دی ۱۳۹۹

  خوب چجووریی
  من اصلا تمرکز ندارمToT
 2. فاطمه
  ۲۴ دی ۱۳۹۹

  سلام دوست رنگی رنگی! اولین پیشنهادی که میتونم بهت بکنم اینه که اگه مثلا برای درس خوندنت تمرکز و انگیزه میخوای، باید ببینی هدفت برای آینده چیه. مثلا اگه قراره تو آینده به جایی مهاجرت کنی، برو فیلمای مهاجرت یه نفر یا فیلمای خیابونا و جاهای تفریحیه خارجو ببین.. این خودش کمک میکنه انگیزه بگیری که بعدش به خودت بتونی برای تمرکزت کمک کنی.. یا یه قانونی هست به نام “ایست” یا “بسه” که هر وقت خودتو در حال انجام یه کار دیگه دیدی و دیدی تمرکزت از بین رفته، به خودت بگو “بس کن.. تو قراره کاری کنی که بهت افتخار کنن اما داری وقتتو هدر میدی” مثل یه کسی که دلسوزته و میخواد تو رو راهنمایی کنه، با خودت حرف بزن. حالا اینا روشایی ان که خودم انجام میدم اما اگه دیدی جواب نداد،حتما تو گوگل سرچ کن و راه هایی که فک میکنی واقعا به درد بخورن رو جمع آوری کن. چون تمرکز داشتن چیزی نیست که فقط بشه سرش غر زد و یه چیز جدیه 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...