موسیقی رنگی رنگی - 13 خرداد - رنگی رنگی

موسیقی رنگی رنگی – ۱۳ خرداد

موسیقی رنگی رنگی – ۱۳ خرداد

میخواهیم از این به بعد همونطوری که با صبح بخیر های رنگی رنگی روزمون رو باهم شروع میکنیم، یک برنامه‌ی دیگه هم برای پایان روز داشته باشیم.
برای تموم کردن یک روز شلوغ و پر کار، هر کسی عادتی داره. ممکنه شما دوست داشته باشید در پایان روز دوش بگیرید و بعد استراحت کنید و یک نفر دیگه بخواد یه دمنوش برای خودش درست کنه و چند دقیقه ای مطالعه کنه. هر کسی عادتی داره و بیشترشون هم خیلی خوب هستن. ما هم در کنار همه‌ی این ایده ها، روشی رو بهتون پیشنهاد میکنیم و اون هم گوش دادن یه یک قطعه موسیقی خوب هست که میتونه یه پایان عالی برای روزی که توش هستین باشه. میتونین همراه با گوش دادن به این موزیک شروع کنید به نوشتن هر چیزی که توی ذهنتون هست و این طوری ذهنتون رو از نگرانی ها خالی کنید و برای یه خواب خوب، آماده شید.

موزیک امروز تقدیم به شما:)

music-temp

برای دانلود موزیک روی تصویر زیر کلیک کنید

download

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. soنا
  ۱۳ خرداد ۱۳۹۵

  جیمز هورنر(قلب های بیشمار برایش)
  من امروز آلبومی قدیمی رو لابه لای سی دی هام پیدا کردم که به شما پیشنهاد میکنم چند ترک اون رو برای دیگران به اشتراک بزارید.(سولو پیانو و ارامش بخش هست) :
  the daydream-dreaming مال سال ۲۰۰۱ هستش.:)
  • رنگی رنگی
   ۱۶ خرداد ۱۳۹۵

   ممنون از پیشنهادتون بررسی میشه 🙂
 2. ن.
  ۱۳ خرداد ۱۳۹۵

  مرسی رنگی رنگی فقط یه پیشنهاد:)
  میشه آهنگایی که میزارین رو با تنوع بیشتری انتخاب کنید. از سبکای مختلف. و اینکه به طور خاص آهنگای کلاسیک تر بزارید چون فوق العاده آرامش بخش ان و طبق تحقیقات علمی روی حافظه و تمرکز تاثیر مثبت دارن:)
 3. الی
  ۱۵ تیر ۱۳۹۵

  TheLudlows بی شک یکی از شاهکارای جیمز هورنرِ که اصن بخش بزرگی از جذابیت فیلم legends of the fallمدیون این قطعه است…من که گوشش میدم انگار دارم دوباره فیلمو میبینم…خواستم به خاطر خوش سلیقگیتون بهتون تبریک بگم…خوشحالم که یه رنگی رنگی امارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...