صبح رنگی ات بخیر - سه شنبه 26 مرداد - رنگی رنگی

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۲۶ مرداد

صبح رنگی ات بخیر – سه شنبه ۲۶ مرداد

رسیدیم به وسط تابستون. خورشید ما رو هر روز صبح زود بیدار میکنه و بهمون میگه رویاهامون پشت در منتظرن. صبح رنگی ات بخیر دوست من. دستت رو به آفتاب بده و روزت رو آغاز کن.

امروز یک هدیه است. همون روزی که منتظرش بودی تا قدم اول رو برداری. شاید هم همون روزی که به خودت قول دادی بعد از کمی استراحت دوباره شروع کنی. یادت باشه احساسی که الآن داری، میتونه روی تمام روزت تاثیر بذاره. پس یک نفس عمیق بکش و به خودت توی آینه لبخند بزن. بابت اراده و تلاشت از خودت تشکر کن و از این فرصت لذت ببر. این هم هدیه امروز ماست تا تو رو همراهی کنیم. حسی که از این تصویر گرفتی رو تا شب همراه خودت نگه دار و به اطرافیانت منتقل کن. آدم های خوب، دنیات رو قشنگ تر میکنن.

برای دانلود تقویم رنگی رنگی ( رایگان ) اینجا رو کلیک کن

یه آدم رنگی میتونه از امکانات موجود به شیوه های جالبی استفاده کنه. مثلا همین دنیای اینترنت میتونه منبعی از خلاقیت و خبر های جالب باشه که با کمی وقت گذاشتن در روز میتونیم کلی خوش بگذرونیم و اطلاعات جدیدی هم کسب کنیم. این چند دقیقه وبگردی در لینک های زیر، میتونه روزمون رو رنگی تر کنه.

دیگه پاکت های شیر رو دور ننداز! یک کاردستی خوب داریم

 

عکس های رنگی: ۶ ایده جالب برای استفاده از شمع های کوچک

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. عارفه
    ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

    شغل رویایی من که در حال حاضر در حال تحصیل آن هستم دندانپزشکی هست 😀 من محل کارم رویه جای پر از آرامش تصور میکنم و اون رو پر از گیاه و سرسبزی میبینم خودم رو میبینم که خوشحال و با انرژی در حال کار درمانی و زیبایی روی دندون ها و لبخند مردم هستم و از این کار بینهایت لذت میبرم و اونها هم با رضایت و لبخند از مطب خارج میشن:))
  2. سما
    ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

    شغل رویایی منم همینه ایشاالله بهش میرسم…. موفق باشی عارفه جان!ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...