چالش رنگی 19 مرداد - روز دید و بازدید - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۹ مرداد – روز دید و بازدید

چالش رنگی ۱۹ مرداد – روز دید و بازدید

همه ی ما نیاز داریم با آدم هایی که دوستشون داریم در ارتباط باشیم. همه ی ما نیاز داریم وقتمون رو با دیگران بگذرونیم .این کار در روحیه ی خودمون تاثیر مثبت داره و باعث میشه که احساس شادی و رضایت بیشتری داشته باشیم.

heart1

درسته تنها بودن و خلوت کردن هم خیلی خوبه و هر کسی ممکنه بهش نیاز پیدا کنه اما به طور کلی بهتره وقت هایی رو هم در جمع و در کنار آدم هایی بگذرونیم که دوسشون داریم و از کنار اون ها بودن لذت میبریم.

heart1

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز رو روز دید و بازدید با آدم های دوست داشتنی زندگیتون اعلام کنین. میتونین یه دورهمی دوستانه رو ترتیب بدین و دوستانتون رو توی خونه یا حتی بیرون ببینین و چند ساعتی رو بگین و بخندین یا اینکه مثلا میتونین برین سراغ اعضای خانواده مثلا عمو عمه خاله یا دایی و با اون ها خوش باشین. یا اینکه مثلا به پدر بزرگ یا مادر بزرگتون سر بزنین و دل اون ها رو هم شاد کنین.

heart1

خلاصه اینکه هزار و یک بهونه میشه برای دید و بازدید و خوشگذرونی پیدا کرد. حتی میتونین این دید و بازدید ها رو به صورت برنامه ی همیشگی در بیارین. درسته هر کسی گرفتاری ها و دل مشغولی های خودش رو داره و همین دلیل باعث کم شدن رفت و آمد ها شده اما با تعیین یه برنامه مشخص میتونین این دید و بازدید ها رو دایمی کنید و هر هفته یا هر ماه تکرار کنین.

19 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...