داستان دختر مارکوپولوی سنگ فروش - رنگی رنگی

داستان دختر مارکوپولوی سنگ فروش

داستان دختر مارکوپولوی سنگ فروش

سلام به شما! من آلیشا کرینجن، کلکسیونر سنگ و فلزات خاص مناطق خلیجی و صاحب فروشگاه مهتاب هستم. از وقتی که یادم میاد در حال سنگ جمع کنی بودم و هنوزم عاشق سنگ‌ها، کریستال‌ها و البته استخون‌ها هستم. من عاشق سفرم و پامو تو هر کشور و شهری که می‌ذارم یه راست می‌رم سراغ سنگ‌فروشی‌های اون شهر و چند تا سنگ جدید برای مجموعه‌ام می‌خرم.

etsy-featured-shop-moonshine-supplies-mail

علاقه من به سنگ‌ها انگیزه‌ای شد که تو سال ۲۰۱۰ یه فروشگاه تو اتسی راه بندازم و زیورآلات دست ساز سنگی‌ام رو اونجا بفروشم. بعد از چند سال متوجه شدم موادی که من به صورت آنلاین سفارش می‌دادم تا باهاشون زیورآلات بسازم، راضیم نمی‌کنه. بیشتر سنگ‌هایی که می‌خریدم فقط “شبیه” به سنگ توی عکس تبلیغاتی‌شون بودن و عموما هم فقط دو پنجم سنگ‌ها قابل استفاده از آب در میومد. این موضوع باعث شد که فروشگاه سنگ خودم رو تو اتسی راه بندازم: فروشگاهی که سنگ‌های مورد نیاز جواهرسازها رو تامین می‌کنه و سنگای با کیفیتی درست مطابق تصویر تبلیغاتی‌ به مشتری تحویل می‌ده.

etsy-featured-shop-moonshine-supplies-amethyst etsy-featured-shop-moonshine-supplies-citrine etsy-featured-shop-moonshine-supplies-aqua

ماموریت من تو فروشگاه محصولات مهتاب جمع کردن سنگ‌های با کیفیت، کریستال‌ها و مهره‌ها از سرتاسر دنیا و رسوندن اونا به دست مشتری‌هامه. من سنگ‌هایی رو برای مشتری می‌فرستم که خودمم از اونها راضی باشم. بیشتر سنگ‌های کلکسیون من خاص و کم‌یابن. من خیلی دوست دارم ببینم مردم با سنگ‌هایی که از فروشگاه من می‌خرن چه چیزهایی درست می‌کنن.

etsy-featured-shop-moonshine-supplies-pyrite

فروشگاه من فقط یه قسمت کوچیک از چرخه بزرگ اتسیه. من چندین ساله که مشتری اتسی هستم و همیشه دوست داشتم عضوی از فروشنده‌هاش باشم. معتقدم هنرمند بودن یکی از ملاک‌های برای تبدیل شدن به یک فروشنده خوبه. یه آدم هنرمند محصولاتی رو به مشتری‌هاش می‌فروشه که سالم باشن و خودش از اونا راضی باشه. محصول باید جوری باشه که بشه از کوچکترین تکه‌اش هم استفاده کرد.

می‌خوام تو سال‌های آینده کل کره زمین رو بگردم و بهترین سنگها رو با مناسب‌ترین قیمت به دست مشتری‌هام برسونم. من از جمع کردن سنگ‌های با ارزش برای مشتری‌هام لذت می‌برم.

etsy-featured-shop-moonshine-supplies-gold

 

منبع

 

 

7

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. زهرا صفائی
  ۲۶ فروردین ۱۳۹۴

  فکر کنم این آلیشا خانوم باید یه سر ایران هم بیاد و به نیشابور سفر کنه و و شیراز و عتیقه فروشی ها و سنگ هاش رو ببینه 🙂
  • نگار
   ۲۸ فروردین ۱۳۹۴

   اتفاقا من هم وقتی چند خط اول رو راجع بهشون خوندم .. تو ذهنم گذشت این خانم اگه بیاد ایران چه ذوقی میکنه
   :))
 2. آمتیست
  ۳۰ فروردین ۱۳۹۴

  من زمین شناسم و عاشق سنگ
  کاش من جای این خانوم بودم
 3. فاطمه
  ۱۵ تیر ۱۳۹۹

  چقدر قشنگ 🙂
 4. دخترپاییز
  ۷ آذر ۱۳۹۹

  وای چه لذتی داره 🤩ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...