رنگی یاب – کهکشان نگار - رنگی رنگی

رنگی یاب – کهکشان نگار

رنگی یاب – کهکشان نگار

تاحالا شده به ماه کامل نقره‌ای رنگ نگاه کنی و با خودت بگی، کاش می‌شد برم از نزدیک بهش دست بزنم؟ اصلا دوست داشتی بتونی بری یک دوری تو کهکشان بزنی؟ هیچ اشکالی نداره اگر از این رویاها داشته باشی! حتی ممکنه برات تبدیل به یک منبع الهام بشه تا اثری خلق کنی که گوشه‌ای از رویاهات رو به حقیقت تبدیل کنه! درست مثل مهمون رنگی یاب ما.

star2

نگار هندی، یک دختر ۲۴ ساله اهل اصفهانه. به خاطر اشتیاق زیادش به آثار هنری الهام گرفته از کیهان و ستاره‌ها، بهش می‌گن دختر کهکشانی! نگار می‌گه که کارش رو از یک تکه چوب کوچیک شروع کرده، یک روز دوستش اون تکه چوب رو بهش داد و گفت : “مطمئنم که روی اون نقاشی زیبایی می‌کشی”!. همین شد آغاز مسیری که پر از ماه و ستاره و حس خوبه! بعد از اینکه این دختر هنرمند، یک تکه از کهکشان رو روی چوب کشید، تصمیم گرفت تا برای اولین بار در ایران، آینه‌های ماه رو تولید کنه. که البته ایده اصلی اون متعلق به یک هنرمند خارجیه.

heart3

این آینه‌ها، روی یک زمینه چوبی ساخته می‌شن، کیفیت بالایی دارن و از دو بخش آینه‌ای و بافت زمینه ماه تشکیل می‌شن. درواقع بخشی از اون آینه، دقیقا تداعی کننده‌ی رنگ، بافت و چاله‌های سطح ماه هست و با رنگ‌بندی‌های متفاوت و رایج شناخته شده این قمر دوست داشتنی تولید می‌شه. آثار این هنرمند به سراسر دنیا ارسال می‌شن و سفارش‌های زیادی هم از کشورهای مختلف دریافت می‌کنه. البته نگار کارش رو به این آینه‌ها محدود نکرد و با الهام گرفتن از کهکشان دیوارکوب‌هایی درست کرد که شباهت فوق‌العاده‌ای به ماه دارن و تمام جزئیات، با ظرافت کامل در طراحی‌شون رعایت شده. دور این دیوارکوب‌ها یک چراغ LED قرار گرفته که تو تاریکی شب، آسمون مهتابی رو به اتاقت میاره. علاوه بر این، گردنبندهای چوبی و نقاشی هم به فروش می‌رسونه.

این هنرمند در توضیحات کارش می‌گه، ساختن هر آینه به طور متوسط، ۵ ساعت زمان می‌بره، تمام طرح‌ها با دست ساخته می‌شن و برای همین می‌شه گفت، هر کار منحصر به فرده. می‌تونی از طریق اینستاگرام  negarhendi_art_ بیشتر با کارهاش آشنا بشی و از همون طریق هم سفارش بدی. البته یک وبسایت هم برای فروش آثارش به این آدرس داره: www.cosmicoupleart.com

star1

اگر تو هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسی که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیایی زیباتر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بده تا با بقیه به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Reyhaneh
  ۹ شهریور ۱۴۰۰

  سلام خسته نباشید. من به شما پیشنهاد می کنم پوشاک سبیکا رو معرفی کنید. اونجا مانتو های خوب و زیابیی داره.
  پیج: Sebika_clothing
 2. aseman
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰

  وقتتون بخیر رنگی رنگی دلبر🙂من بهتون پیج تابلوهای سیلور ماندالارو معرفی میکنم@silver._.mandalaارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...