رنگی یاب – دنیای بافتنی مُنالی - رنگی رنگی

رنگی یاب – دنیای بافتنی مُنالی

رنگی یاب – دنیای بافتنی مُنالی

در گوشه به گوشه ی دنیایی که در اون زندگی می کنیم، اتفاقات رنگی زیادی میوفته. اتفاقات کوچک و بزرگی که در کنار هم یه دنیای رنگی رو میسازن. تمام این ها به خاطر آدم هایی هست که یاد گرفتن افکار منفی، تنبلی و شک رو از خودشون دور کنن و به رویاهاشون عمل کنن. به توانایی هاشون باور داشته باشن و قهرمان زندگی خودشون باشن و حتی زندگی رو برای اطرافیانشون شیرین تر و جذاب تر کنن.

ما در بخش رنگی یاب ، به دنبال این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و اون ها رو با شما به اشتراک می گذاریم. این افکار رنگی ممکنه در کشور خودمون شکل گرفته باشن یا در یه نقطه ی دیگه ی کره ی زمین و خیلی دور از ما باشن. کی میدونه؟ شاید یک روزی که خیلی دور نباشه، راجع به داستان موفقیت و ایده رنگی خودتون بنویسیم.

کارهای هنری دست بافت ارزش زیادی دارن. هنگامی که شما وقت میذارین و یک اثر هنری رو با دست هاتون خلق میکنین، تمام حس مثبت و خوبی که زمان درست کردنش داشتین رو بهش منتقل می کنین.

مُنالی یک کسب و کار رنگی ایرانی هست که به نقل از خودشون «رویاتون رو میبافن». در صفحه ی کاری این تیم، میتونین یک دنیا آثار زیبا و کاربردی بافته شده ببینین. از آویزهای دیواری و زیرلیوانی گرفته، تا کیف و پادری و پتو. صاحب این تولیدی و فروشگاه آنلاین، دختر هنرمندی به اسم مُنا هست. اون سعی میکنه در تهیه محصولاتش از نخ ها و ابزار باکیفیت استفاده کنه و هر چند وقت یک بار پست های آموزشی هم مرتبط با محصولات میگذاره.

گروه هنری مُنالی، ورکشاپ های آنلاین هم برگزار میکنن. شما میتونین در اینستاگرام، به صفحه کاری شون به اسم monaligroup سر بزنین و با خرید و معرفی اون ها به بقیه، از این هنرمند ایرانی حمایت کنین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Raha
  ۸ مرداد ۱۳۹۹

  سلام رنگی رنگی
  پیج منم معرفی میکنین؟
  تلگرام : https://t.me/joinchat/AAAAAE5WV4bTr09F-bOxew

  اینستاگرام :
  https://www.instagram.com/
 2. فاطمه
  ۸ مرداد ۱۳۹۹

  تو کارگاه رنگی ما هم رنگا کنار هم قرار میگیرن و رو سفال با طرح های هنرمندانه زندگی میبخشن وانرژی میدن خوشحال میشیم که رنگی رنگی جان و آدمای رنگی با دیدن کارامون سر ذوق بیان و کللی انرژی بگیرن از ظروف میناکاری شده ی سفالیمون
 3. غزل
  ۸ مرداد ۱۳۹۹

  عالیه
  اینم کسبو کاره کوچیکه رنگیه منه
  @afraartshop
 4. مینا
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۹

  سلام من مینوچی هستم
  خیلی خوشحال میشم از پیج منم حمایت کنین
  منم در زمینه ی عروسکهای دست ساز فعالیت میکنم خوشحال میشم معرفیم کنین
  دوستون دارم خیلی زیاد
  پیجم:
  minoooochii_art
 5. فاطمه
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۹

  رنگی رنگی سایت شما خیلی عالیه فقط میشه چجوری درست کردن اینا رو هم بزاری
  • رنگی رنگی
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۹

   سلام دوست رنگی:) این کسب و کار یک آدم رنگی هست که با خرید ازش میتونین ازشون حمایت کنینارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...