یک برنامه برای یک آب‌باریکه - رنگی رنگی

یک برنامه برای یک آب‌باریکه

یک برنامه برای یک آب‌باریکه

تا به حال به این فکر افتاده‌اید که با آیفون‌تان درآمدی کسب کنید؟ نرم افزار “Mobile Rewards” اجازه این کار را به شما می‌دهد. زیاد هیجان زده نشوید، نمی‌توانید از این راه میلیاردر شوید، اما می‌توانید یک پس‌انداز کوچک برای خودتان دست و پا کنید.

روند کاری برنامه “Mobile Rewards” این است که شما پیشنهاداتی برای دریافت امتیاز تکمیل می‌کنید. امتیاز جمع می‌کنید و می‌توانید از طریق درگاه “پی پال” آن را به پول نقد یا به اعتبار پولی برای استفاده در فیسبوک تبدیل کنید. کارهایی که باید انجام دهید ساده هستند. عضویت در یک سرویس، تماشای یک ویدئو روی Youtube، به اشتراک گذاری یک لینک در Facebook و گاهی دانلود یک برنامه، همه این‌ فعالیت‌ها می‌تواند پولی را روانه حساب اعتباری شما کند.

قبل از ثبت‌نام و استفاده از این سایت‌ها از رایگان بودن آن‌ها مطمئن شوید. کامل کردن بیشتر پیشنهادات این برنامه کار بسیار ساده‌ای است. شما باید روی یک پیشنهاد کلیک کنید، قوانین‌ش را بخوانید و طبق قوانین عمل می کنید و بعد”Mobile Rewards” به شما امتیاز می‌دهد.

و حالا سوالی که در ذهن همه هست! از کل این جوایز چه مقدار پول می‌توان به دست آورد؟ هر ۱۰۰ امتیازی که در “Mobile Rewards” می‌گیرید، معادل یک دلار است و برای اینکه پول نقد دریافت کنید لازم است امتیازات شما به ۱۰ دلار برسد. توجه داشته باشید که APPSTORE دریافت پول برای دانلود برنامه‌ها را ممنوع کرده است، بنابراین امتیازاتی را که از دانلود برنامه‌ها کسب می‌کنید، تنها می‌توانید به اعتبار فیسبوکی تبدیل کنید.

کسب ۱۰۰۰ امتیاز کار سختی است، اما غیر ممکن نیست. برای تصور کاری که باید انجام دهید یک مثال می‌زنم. مشاهده هر کدام از ویدئوهای Youtube، یک امتیاز به شما می‌دهد. برای پول و امتیاز بیشتر نیاز به مشارکت در تحقیق‌ها و پیشنهادات دیگر برنامه دارید.

“Mobile Rewards” یک رابط کاربری با طراحی زیباست و گشتن در آن آسان است. پیدا کردن پیشنهادات و جوایز، درست مثل دسترسی به اطلاعات حساب کاربری‌تان، آسان است.

با وجود اینکه ممکن است با استفاده از این برنامه پول زیادی به دست نیاورید، اما می‌توانید از بازی کسب امتیاز لذت ببرید و دست‌کم با امتیازهایی که کسب می کنید برای آیفون‌تان برنامه‌های جدید بخرید.

لینک دانلود از آی تونز

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. علی
  ۱۵ دی ۱۳۹۱

  راه برای کسب درآمد خیلی زیاده اما مهم اینه که خلاقیت باشه.
 2. sajjad
  ۲۹ آذر ۱۳۹۲

  من متوجه نشدم یعنی چی که اعتبار فیس بوکی تبدیل کنید اونوقت با اون چیکار می شه کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راستی از سایت خوبتون ممنونم، این اولین نظر منه توسایت شما، امیدوارم جواب بگیرم، یه چیز دیگه سایت فقط روزی یه بار آپدیت می شه ؟؟؟؟؟؟؟
  • نگار یعقوبی
   ۳۰ آذر ۱۳۹۲

   نه نه روزی حداقل ۴ بار مگر روز تعطیل باشه که ممکنه کمتر آپدیت بشهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...