رنگی یاب – گالری هنری میسا - رنگی رنگی

رنگی یاب – گالری هنری میسا

رنگی یاب – گالری هنری میسا

هنر و خلاقیت، می‌تونن یکنواختی رو از بین ببرن. گاهی با کمی رنگ و طرح، میشه یک عالمه تنوع ایجاد کرد. گاهی اوقات خودمون لباس‌های ساده قدیمی یا وسایل از کار افتاده رو برمی‌داریم و با کمی تغییر و زیباسازی، دوباره بهش جان می‌بخشیم. در رنگی یاب امروز به سراغ هنرمندی می‌ریم که با استعدادش، آثار جذابی رو خلق می‌کنه.

star1

سادگی هم همیشه جذابیت خاص خودش رو داره. اما گاهی وقت‌ها دلمون می‌خواد با کمی طرح و رنگ اضافه، هیجان بیشتری رو به محیط اطرافمون اضافه کنیم. مثلا در میون لیوان‌ها و ماگ‌های سرامیکی ساده و رنگ‌های خنثی، یک ماگ به خصوص داشته باشیم که روش طرح و نقش خاطره انگیزی داره و هربار که بهش نگاه می‌کنیم یک لبخند گنده می‌زنیم. گالری هنری میسا چنین کاری رو ارائه می‌کنه. دختر هنرمندی که صاحب این برند هست، با استفاده از خمیر فیبو، اشکال سه بعدی جذابی رو با جزئیات ظریف و خلاقانه، به ظروف ساده اضافه می‌کنه. حتی میتونی طرح سفارشی هم درخواست کنی. تعدادی از کارهای میسا، تک نسخه هستن و همین به خاص بودنشون اضافه می‌کنه.

heart3

این هنرمند روی استفاده از مواد اولیه با کیفیت تاکید داره و نتیجه‌اش رو می‌تونیم در رنگ و بافت آثارش ببینیم. یکی دیگه از نکات جالب این برند این هست که، تمامی طرح‌ها شلوغ و بزرگ نیستن و برای طرفداران سبک مینیمال و سلیقه‌های ساده پسند‌تر هم کارهای زیادی موجوده. اگر به دنبال یک هدیه خاطره انگیز برای خودت یا یکی از دوستانت هستی، حتما می‌تونی مورد مناسبی رو در بین کارهای این هنرمند پیدا کنی. در ادامه عکس‌هایی از محصولاتش رو باهم می‌بینیم و اگر دوست داشتی، می‌تونی با معرفی صفحه اینستاگرام art.love.fimo به بقیه، ازش حمایت کنی.

 

اگر تو هم کسب و کار خلاق، با کیفیت و متفاوتی رو می‌شناسی که جاش در رنگی‌یاب خالیه، حتما در بخش نظرات، بهمون معرفی‌اش کن.

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. متینا
    ۸ آذر ۱۴۰۰

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...