رنگی یاب – روسری میل - رنگی رنگی

رنگی یاب – روسری میل

رنگی یاب – روسری میل

ما در رنگی یاب به معرفی افراد، ایده ها، کسب و کارها و خلاقیت هایی می‌پردازیم که هرکدوم به نوبه خودشون زندگی رو برای بقیه دلپذیرتر و حتی گاهی ساده تر می‌کنن. افرادی که ایده هاشون رو دست کم نگرفتن و باور داشتن که می‌تونن تغییری ایجاد کنن. تغییری متفاوت، مفید و رنگی! با معرفی اون ها به تو یادآوری می‌کنیم که اگر بخوای می‌تونی یکی از اون ها باشی و از تجربیاتشون و خلاقیت هاشون برای ادامه مسیرت کمک بگیری. مهمون امروز رنگی یاب ما اهمیت خلاقیت در کسب و کار رو بهت یادآوری میکنه.

زنان، نه فقط در ایران بلکه در تمام جهان و در طول تاریخ، همیشه برای برابری و جایگاه درستشون در جامعه مبارزه کردن. در بعضی مواقع به پیروزی های خیلی ارزشمندی رسیدن و در موضوعات دیگه هنوز هم در حال مبارزه هستن. این موضوع، الهام بخش طراحان برند میل بوده و از این ایده استفاده کردن تا محصولات منحصر بفردی رو تولید کنن.

روسری های میل، طرح های نمادین دارن، نقش هایی که اغلب با افسانه های ایرانی گره خوردن. افسانه هایی که در اکثر مواقع، قهرمان های مرد داشتن و حالا قراره با لطافت بیشتری بر پوششی زنانه بنشینن. در معرفی هرکدوم از طرح ها، از اصطلاحات، متن و شعرهای جالب استفاده میشه که جذابیت محصول رو برای مخاطب بیشتر می‌کنه. این محصولات از کیفیت خیلی خوبی برخوردارن که میتونی از بخش رضایت مشتریان در صفحه اینستاگرام میل متوجه‌اش بشی. بسته بندی روسری های میل هم کاملا دوستدار محیط زیست هست.

این برند در طراحی اسمش هم از داستان جالبی الهام گرفته. «میل» از لوازم ورزش زورخانه ای هست و بنا بر عقیده ای قدیمی که البته هنوز هم رواج داره، نفس زن در زورخانه حرام است. همین موضوع باعث شده تا طراحان این کسب و کار عنوان میل رو با داستانی نمادین برای خودشون انتخاب کنن. میتونی از طریق هایلایت های صفحه اینستاگرام milclothingdesign اطلاعات جالبی راجع به این برند و داستان تک تک طرح ها بدست بیاری و البته هرچند وقت یک بار، یک زن موفق رو هم معرفی می‌کنن. اگر از خلاقیت این برند لذت بردی، حتما اون رو به دوستانت معرفی کن و از این طریق حمایتش کن.

اگر تو هم افراد، کسب و کار و ایده هایی رو می‌شناسی که می‌تونن در رنگی یاب معرفی بشن، حتما در بخش کامنت ها بهمون خبر بده و با معرفی اون ها، ازشون حمایت کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...