رنگی یاب - مترونوم پادکستی در مورد موسیقی - رنگی رنگی

رنگی یاب – مترونوم پادکستی در مورد موسیقی

رنگی یاب – مترونوم پادکستی در مورد موسیقی

بیشتر آدم ها، رویاهایی دارن که میخوان اون ها رو به واقعیت تبدیل کنن. هدف های بزرگ برای زندگیشون دارن و دلشون میخواد نقش پررنگی در دنیا داشته باشن. اما قبل از برداشتن اولین قدم، ممکن هست افکار منفی، شک و تردید و باور نداشتن به خودشون، این شروع رو خیلی مشکل کنه.

اما در بین این آدم ها، بعضی افراد این تردیدها رو کنار میذارن، قدرتشون رو باور می کنن و تصمیم میگیرن تا برای رسیدن به اهدافشون، حسابی تلاش کنن. همین آدم های رنگی در نهایت، بیشترین تغییرات مثبت رو در محیط اطرافشون به وجود میارن و باعث میشن تا دنیا به جای قشنگ تر و شادتری تبدیل بشه. ما در رنگی یاب به سراغ این افراد، کسب و کارها و اتفاقات رنگی میریم و سعی میکنیم تا داستان اون ها رو با شما به اشتراک بذاریم. شاید تلنگری باشه تا اولین قدم رو محکم تر بردارین 🙂

گاهی وقت ها تنها چیزی که میتونه حس خوبی به ما بده و ذهن ما رو از تمام مسائل و چالش های روزمره دور کنه شنیدن یک موسیقی خوب هست. بعضی آهنگ ها میتونن یاد آور خاطره ی خاصی برای ما باشن و هر بار شنیدن اون ها حال خوبی رو بهمون هدیه کنه.

اما نکته جالب این هست که بعضی از همین آهنگ های معروف، داستان خیلی جالبی پشتشون دارن. حالا پادکست مترونوم که در رنگی یاب امروز بهش می پردازیم، همین داستان ها رو برای ما تعریف میکنه. پیام مقدم گوینده ی این پادکست، در هر قسمت ما رو با داستان ساخته شدن یک آهنگ مشهور رو از زمانی که فقط یک ایده ی نوپا در ذهن یک هنرمند بوده تا زمانی که ضبط و منتشر شده و به گوش هزاران نفر رسیده برای ما آشنا میکنه.

شما میتونین از طریق سایت metronom یا نرم افزارهایی که معرفی کردن به اپیزودهای این پادکست گوش بدین و لذت ببرین. کی میدونه؟ شاید یکی از آهنگ های محبوبتون هم بین این آثار باشه و از شنیدن داستانش شگفت زده بشین.

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...