چالش رنگی 8 مهر – روز خبر گرفتن از دوستان قدیمی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۸ مهر – روز خبر گرفتن از دوستان قدیمی

چالش رنگی ۸ مهر – روز خبر گرفتن از دوستان قدیمی

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که امروز به لیست دوستانتون فکر کنید و ببینید از کدوم دوستتون یه مدت بی خبر هستید. بهش پیغام بدین و حالش رو بپرسید و اگر شرایطتتون جور بود با هم قراری بذارید و چند ساعتی خوب و خوش باشید و بگید و بخندید و یاد خاطرات قدیمتون بکنید.

heart3

میتونید با هم برید بیرون مثلا سری به یک کافی شاپ دنج بزنید و کلی سفارش های خوشمزه بدید و حسابی خودتون رو تحویل بگیرید و یا در یک پارک روی یه صندلی و زیر سایه ی یه درخت همدیگه رو ببینید و از هر دری حرف بزنید. و پایان روز به میبینید چقدر به این حرف زدن و خندیدن نیاز داشتید و چقدر خوب شد که با دوستم قرار گذاشتید. میتونید برای فردا هم یه برنامه ی مشابه دیگه بذارید با یه دوست یا یه همسایه یا یه کسی که قبلا باهاش اوقات خوشی رو داشتین و حالا مدتی هست که ازش بی خبر هستید.

heart3

بعضی از دوست ها هستند که ممکنه چند وقت ازشون بی خبر باشید اما هر وقت بهشون زنگ میزنید یا به کمکشون نیاز دارید بدون چون و چرا میتونید روشون حساب کنید. این جور دوست ها و دوستی ها رو باید قدر دونست که جز موهبت های خدای مهربون هستند. پیشنهاد دیگه رنگی رنگی اینه که امروز اگر یکی از دوستان قدیمیتون هم یاد شما کرد و بهتون زنگ زد با روی خوش و لبخند جواب بدین و موضوع صحبتتون رو به سمت آخرین بار من زنگ زدم یا تو نکشونید.

8

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...