چالش رنگی 30 مهر – روز ذرت مکزیکی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۳۰ مهر – روز ذرت مکزیکی

چالش رنگی ۳۰ مهر – روز ذرت مکزیکی

بعد از ظهر های پاییزی عصرونه چی میخورید؟! رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده یکی از این بعد از ظهر ها به عنوان عصرونه ذرت مکزیکی خونگی درست کنید و نوش جان کنید.

heart3

احتمالا ذرت مکزیکی بیرون خوردید، درست کردنش در خونه هم کاری نداره فقط باید یه کم به مواد و طعمش دقت کنید و بعد کمی شجاعت داشته باشید و دست به کار بشید و کمی ذرت آبپز با قارچ و پنیر پیتزا و نمک و فلفل و سس رو با هم قاطی کنید بعد از چند بار امتحان کردن سس های مختلف احتمالا یه دستور خوب رو پیدا میکنید و بعد درست کردن ذرت مکزیکی خونگی بشینید روی مبل کنار بخاری یا شومینه و ظرف ذرت مکزیکی خونگیتون رو دستتون بگیرید و آروم آروم بخورید و مثلا فیلم تماشا کنید یا یه آهنگ قشگ گوش کنید و پر بشید از انرژی مثبت و حال خوب.

heart3

اگر مواد لازم برای درست کردنش رو در خونه ندارید میتونید امروز که بیرون رفتید برای خودتون پروژه خوشحال سازی خوراکی های خوشمزه اجرا کنید و خودتون رو به ظرف ذرت مکزیکی مهمون کنید بعد مثلا ذرت مکزیکیتون رو با خودتون به خونه بیارید و اونجا در کمال آرامش بخورید یا اینکه مثلا به یه پارک برید و به برگ های ریخته شده زیر درخت ها و رنگ های مختلفشون نگاه کنید و ذرت مکزیکی بخورید و حسابی خوش بگذرونید. یادتون باشه خوشبختی شاخ و دم نداره گاهی یه ظرف ذرت مکزیکی میتونه تبدیل بشه به دلیل خوشبختی و خوشحالی اون روز.

30

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...