چالش رنگی 24 مهر – روز دقت در مصرف انرژی - رنگی رنگی

چالش رنگی ۲۴ مهر – روز دقت در مصرف انرژی

چالش رنگی ۲۴ مهر – روز دقت در مصرف انرژی

بعضی از اتفاق ها هستند که بخاطر اخلاقیات باید بهشون پایبند باشیم مثلا صرفه جویی یکی از این موارد هست ما به عنوان یک آدم رنگی باید حواسمون به اتفاق های اطرافمون باشه و تا جایی که می تونیم جلوی هر گونه اسراف رو بگیریم. مثلا در مقابل خیلی از اتفاق ها ما می تونیم عکس العمل نشون بدیم و جلوی مصرف بی دلیل این موارد رو بگیریم. یا مثلا موقع ترک کردن شرکت و محل کار حواستون به چراغ ها باشه و تا جایی که امکانش هست چراغ ها را خاموش کنید. یا اینکه در زمستون لباس گرم تری بپوشید در خونه که نیاز نباشه وسایل گرمایشی رو تا آخرین درجه زیاد کنید.

heart3

اگر کمی دقت کنید هزار و یک مورد دیگه شبیه به اینها می تونید لیست کنید که با یه کار کوچیک از هدر رفتن یه حجم زیاد انرژی جلوگیری می کنید اون وقت می تونید به عنوان یه آدم رنگی به خودتون افتخار کنید. 🙂

heart3

یادتون باشه دیگران رو هم برای همراه و هم قدم شدن در این مسیر می تونید تشویق کنید. مثلا بین خنده ها و حرف های همیشگی می تونید از این مدل تصمیم هاتون برای دوستانتون یا همکارانتون بگید. اگه هر کسی بتونه حداقل یه نفر رو با خودش در مسیر صرفه جویی همراه کنه اون وقت این دنیا گلستون میشه شک نکنید.

24

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. مریم
  ۲۵ مهر ۱۳۹۷

  سلام رنگی رنگی عزیز
  میشه تو آپدیت جدید تاریخ تعطیلات رسمی کشور رو هم لحاظ کنید.
  اخه من برنامه ریزی اامو با اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی انجام می دم. یه وقتایی برنامه ریزی من بهم می خوره …مثلا تو تقویم سایت time.ir روز ۸ آبان ۹۷ روز اربعین هست که میشه ۲۰ ماه صفر که تعطیله .اما تقویم رنگی رنگی روز دوشنبه ۷ آبان رو روز اربعین زده

  میشه این ایرادات کوچولو رو رفع کنید. برای منی که داخل ایران زندگی می کنم تعطیلات در برنامه ریزی هام خیلی مهمه .و واقعا از امکانات اپ رنگی رنگی راضیم.
  • رنگی رنگی
   ۲۵ مهر ۱۳۹۷

   در آپدیتی که سال ۹۷ ارائه شده این تعطیلی همون ۸ آبان تعطیلی خورده شدهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...