چالش رنگی 19 مهر – روز رفتن روی پشت بوم - رنگی رنگی

چالش رنگی ۱۹ مهر – روز رفتن روی پشت بوم

چالش رنگی ۱۹ مهر – روز رفتن روی پشت بوم

مهم نیست خونه تون ویلایی یا آپارتمانی هست امروز صرفا واسه ایجاد هیجان در زندگیتون بعد ظهر که هوا کم کم خنک میشه بساط چایی و یه کیک خونگی و یه پلاستیک تخمه رو بردارید و همراه با یه زیر انداز و دوتا بالشت با اعضای خانواده برید بالای پشت بوم. بساطتتون رو پهن کنید و کلی از حال و هوا لذت ببرید و چایی و کیک خونگی بخورید و تخمه آفتابگردون بشکنید و به معنای کلمه در لحظه زندگی کنید و از همه چیز و همه جا حرف بزنید.

heart3

اصلا اگر توی آپارتمان زندگی میکنید شاید امکانش باشه که بقیه ی واحد ها رو هم به «قرار پشت بوم» دعوت کنید و هر کسی یه خوراکی با خودش بیاره و همه دور هم خوراکی بخورید و حرف بزنید و با همدیگه بیشتر آشنا بشید. زندگی خیلی کوتاه تر از اونه که بخوایم کل هفته توی چهار دیواری خونه باشیم. اگر به هزار یک دلیل مثل شلوغی یا ترافیک حال و حوصله ی بیرون رفتن رو ندارید میتونید برید پشت بوم و اصلا یه برنامه ی مدون برای قرار پشت و بوم با همسایه هاتون بذارید.

heart3

اگر این قرار رو گذاشتین و برنامتون تایید شد چندتا گلدون خوشگل هم بخرید و به زیبایی ظاهری پشت بوم هم یه کم رسیدگی کنید اینجوری وقتی روی پشت بوم هستید و چشمتون به گلدون های رنگی رنگی قشنگتون می افته و بیشتر بهتون خوش میگذره.

19

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. atrina
    ۱۹ مهر ۱۳۹۷

    چه باحال امروز با دوستام میریم پشت بوم حال میکنیم مرسی واسه ایده های جذابت
  2. ریــــحانه
    ۱۹ مهر ۱۳۹۷

    چالش های رنگی رنگی عالیــــهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...