مگان، تصویرگر قصه عشاق - رنگی رنگی

مگان، تصویرگر قصه عشاق

مگان، تصویرگر قصه عشاق

من مگان هارینگتون دیاز هستم. من و همسرم و سه تا دختر کوچولوم تو توسانِ ایالت آریزونا زندگی می‌کنیم. کار من تو فروشگاهم، درست کردن کارت عروسی برای عروس و دامادهای سرتاسر دنیاست.

etsy-featured-shop-tying-the-knots-0012

هنر از اول زندگیم باهام بود، ولی چند سالی طول کشید تا بعد از فارغ التحصیلی از رشته زبان انگلیسی کشف کنم نقاشی چیزیه که منو راضی می‌کنه. سال ۲۰۱۲ بود که با حمایت خانواده‌ام تونستم چند تا از نقاشی‌های آبرنگم رو که از مناظر ایرلندی بود، به فروش بذارم. سال بعد متوجه شدم که چقد تو زمینه طراحی کارت عروسی استعداد دارم. کارت دعوت و تبریک‌های دست‌ساز درست می‌کردم و پیشرفت قابل توجهی داشتم. واقعا معتقد بودم که کارای دستی من می‌تونن داستان زوج خوشبخت تو عروسی رو برای مهمونا بازگو کنن. همین‌جور پیش رفتم تا اینکه تو پاییز ۲۰۱۳ گره‌زنی گره‌ها رو راه انداختم.

etsy-featured-shop-tying-the-knots-process-2

etsy-featured-shop-tying-the-knots-process etsy-featured-shop-tying-the-knots-large1

به نظر من ماجرای هر زوج یه داستان خاص و منحصر به فرده. من با دونستن علایق مشترک اونا، نحوه آشنایی‌شون و مدل مراسم نامزدی‌شون می‌تونم کارت دعوت بهتری براشون طراحی کنم. بعد از دونستن همه اینا شروع می‌کنم به طراحی و تصویرسازی و بعد نقاشی‌ها رو به کارت دعوت عروسی یا کارت تبریک، پاکت، و یا نقشه تبدیل می‌کنم. واقعا عاشق این پروسه‌ام؛ اینکه در مورد زندگی مشتری‌هام چیزهایی بدونم … مثلا بدونم چه‌جوری عاشق هم شدن خیلی لذت بخشه.

etsy-featured-shop-tying-the-knots-invite-02 etsy-featured-shop-tying-the-knots-print

این که هنرمندی شغلت باشه خیلی خوبه. من خیلی خوش شانسم که یه خونواده حمایت‌گر دارم. اونا زمانی‌که خودم هم تو شدنی بودن رویام شک داشتم ازم پشتیبانی کردن.

etsy-featured-shop-tying-the-knots-cut etsy-featured-shop-tying-the-knots-final

من به واسطه مادر هنرمندم با اتسی آشنا شدم. اتسی این موقعیت رو فراهم می‌کنه تا هنرمندایی مثل من بتونن خودی نشون بدن و ایده‌هاشون رو با مردم در میون بذارن. امیدوارم تو سال آینده بتونم با زوج‌های بیشتری کار کنم و کارت‌های خوشگل‌تری بسازم.

منبع

لینک فروشگاه مگان در اتسی

shop2

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. yas.official
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

  با حال بود مرسی رنگی جون
 2. نیلوفر
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

  این جور مطالب واسه من الهام بخشن. ممنون:)
  آخه خودمم مدتهاست که دنبال استعدام هستم اما هنوز نمیدونم تو چه زمینه کاری ممکنه موفق باشم و مثل این خانم از کارم راضی باشم
 3. Farzane
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

  منم عاشق هنر ونقاشی ام.
 4. parvaneh
  ۱۲ شهریور ۱۳۹۴

  چقدر از خوندن این مطلبها لذت میبرم ممنونم.
  همیشه دوست داشتم از هنرهایی که دارم بتونم به همبن سادگی کسب درآمد کنم اما تا به حال موفق نشدم. نمیدونم اشگال کار کجاست؟
 5. نغمه
  ۱۲ شهریور ۱۳۹۴

  رنگی رنگی جان سلام
  میشه درباره این نوع کارها توی ایران سایتی یا منبعی رو معرفی کنی که بیشتر توضیح بده من به این نوع فعالیت ها هم علاقه دارم هم نقایشی هایی باآبرنگ و رنگ روغن می کشم.آیا این کار به گرافیک هم نیاز داره؟
 6. مهناز
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۴

  چه خوب واایارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...