رنگی یاب – صفحه اینستاگرام قصه های من و کتابام - رنگی رنگی

رنگی یاب – صفحه اینستاگرام قصه های من و کتابام

رنگی یاب – صفحه اینستاگرام قصه های من و کتابام

آدم های رنگی اجازه نمیدن تا رویاها و ایده هاشون در گوشه ی ذهن خاک بخوره. با برنامه ریزی و انگیزه برای واقعی شدنشون تلاش میکنن و به قشنگی های زندگی اضافه می کنن. این افراد بهمون یاد میدن که نه تنها میشه رویاها رو عملی کرد، بلکه میتونیم با کمکشون دنیا رو به جای بهتری تبدیل کنیم.

heart2

این روزها تنوع خیلی زیادی در زمینه ی کتاب های کودکان وجود داره، اما خیلی مهم هست که بتونیم انتخاب مناسبی رو برای بچه ها در سنین پایین داشته باشیم. خوندن کتاب های خوب در کودکی میتونه باعث بشه تا در بزرگسالی به مطالعه علاقه بیشتری داشته باشن. در رنگی یاب امروز میخوایم یک صفحه اینستاگرام به اسم «قصه های من و کتابام» رو معرفی کنیم که کتاب های کودک رو معرفی میکنه.

star2

روناک یاریان در پیج  me.and.mybooks.stories از کتاب ها عکس های مختلفی میذاره، به صورت خلاصه توضیح میده که از چه نظر میتونن مناسب کودکان باشن و اصلا برای چه سنی مناسب هستن. در ضمن یک طرح هم دارن که بر اساس اون، امکان خرید یک بسته کتاب بر اساس سن و ویژگی های کودک شما رو ارائه میدن.

heart2

دیدن چیزهایی مثل این پیج اینستاگرامی یادمون میندازه که راه های خلاقانه زیادی هستن که میتونیم از طریق اون ها هم به آدم های دیگه کمک کنیم و مفید باشیم، هم به کاری که دوست داریم بپردازیم و در عین حال کسب درآمد کنیم.

star2

از این دست فعالیت ها، کسب و کارها، افکار و ایده ها در اطراف ما زیاد هستن و ما در رنگی یاب سعی می کنیم تا اون ها رو به شما معرفی کنیم. آشنایی با این آدم های رنگی و کسب و کارهای خلاقانه می تونه تلنگری باشه که بهمون میگه شاید نفر بعدی ما باشیم که به آرزوهامون جامه ی عمل می پوشونیم و قهرمان رنگی زندگیمون میشیم.

heart2

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. نیلوفر
  ۳ مرداد ۱۳۹۸

  طرح هزار خشت انتشارات دبستانک داره برای رنگی شدن دنیای بچه های دبستانی مناطق روستانشین فعالیت میکنه
  Dabestanak
 2. زهرا گلی
  ۳ مرداد ۱۳۹۸

  رنگی رنگی
  دمـــــــــــــــت گــــــرم!
  • روناک یاریان
   ۲۱ آبان ۱۳۹۹

   خیلی ممنون دوست خوبم
 3. miiss_babaei
  ۵ مرداد ۱۳۹۸

  سلام رنگی رنگی جان،پیج _.yeganeh7._هم خوبه کتابایی که میخونه رو معرفی میکنه
 4. مریم
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۸

  سلام رنگی جان، ما یه پیج برای تبلیغ کتابخوانی و صنعت کتاب توی ایران راه انداختیم به اسم اتوبوس کتاب، خوشحال می شیم شمام دربارش بنویسین.
  @ketabus_
  • رنگی رنگی
   ۱۹ مرداد ۱۳۹۸

   ممنون از پیشنهادتون 🙂
 5. سحر
  ۶ شهریور ۱۳۹۸

  من هم یک صفحه راه انداختم ممنون می‌شم معرفیش کنید. صفحه‌ی who.persian در اینستاگرام. ترجمه‌ی مطالب صفحه‌ی رسمی سازمان جهانی بهداشت هست. ممنونمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...