رنگی یاب - این داستان : یک معلم رنگی - رنگی رنگی

رنگی یاب – این داستان : یک معلم رنگی

رنگی یاب – این داستان : یک معلم رنگی

زندگی پر از چیزهای کوچک و بزرگ خوب هست که با دیدنشون دوست نداشتنی هاش کمرنگ تر میشه. یک عالمه دلیل برای لبخند های عمیق و آروم وجود داره ولی ! پیدا کردنشون کار خودمونه و این دقیقا بخشی از زندگی هست که رنگی رنگی تلاش می کنه کنارتون باشه! که شادی های کوچک و بزرگ زندگیتون رو کشف کنید و یک زندگی رنگی برای خودتون بسازید :)

h3-

ما در همین مسیر تصمیم گرفتیم که عینک رنگی بین مون رو بزنیم به چشمامون و راه بیفتیم اینور اونور زندگانی و اتفاقات و آدم ها و جاهای رنگی رو بهتون نشون بدیم. دیدن این اتفاقات حالمون رو خوب تر می کنه و سبک زندگی مون رو شادتر و دوست داشتنی تر . پس دستت رو بده به رنگی رنگی تا با هم به سرزمین رنگی رنگی برویم و هر روز یک اتفاقش رو کشف کنیم :)

h3-

امروز میخواهیم یک اکانت اینستاگرام بهتون معرفی کنیم که صاحبش یک معلم جوان و با تحصیلات بالاست. این معلم در یکی از دورترین و محروم ترین روستاهای ایران در مرز ترکمنستان درس میده. مقداد باقرزاده معلم دبستان معرفت هست . آخرین مدرسه خراسان شمالی، در نقطه صفر مرزی، دور از همه هیاهوی شهر های بزرگ و دغدغه های زیاد، داره به بچه های این منطقه سواد و علم یاد می ده. احتمالا با دیدن چشمها و لبخند های شاگرداش و از طرفی منظره های زیبای طبیعت دلگرم میشه به زندگی خاصی که خودش برای خودش انتخاب کرده و داره روی اینده و سرنوشت صد ها کوچک تاثیر مثبت میذاره . چی از این بهتر؟
مقداد در اکانت اینستاگرامش پول جمع آوری کرد و مدرسه ساخت برای شاگردانش. البته این تنها فعالیت خیرخواهانه و خوب این معلم دوست داشتنی نبود و می تونید در اینستاگرامش روزانه و دغدغه هاش رو ببینید. اسم اکانتش @mbs.counselor هست.
ما لازم داریم آدم های متفاوت و خوب رو بیشتر ببینیم. اخبارشون رو دنبال کنیم و بذاریم الهام بخش ما باشند برای ساختن زندگی و رویاهای خودمون :)

h3-

شما هم اگر در این زمینه چیز یا شخص یا فعالیت رنگی ای می شناسید بهمون معرفی کنید تا بررسی بشه و در صورت تایید به همه آدم های رنگی معرفی اش کنیم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. negar
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  وااااای محشررررر بوووووود 🙋🏻🙋🏻🙋🏻🙋🏻🙋🏻🙋🏻🙋🏻♥️♥️♥️😻😻😻😻😻😻😻😻
 2. پریسا
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  خانم شبنم شاهرخی و همسرشون آقای پیکاسو ،و آقای آزادمطهری و همرشون آیداجان وخانم سعیده دلمرادی و همسرشون همه ی این انسانها،میتنونید به راحتی در اینستا پیداشون کنید.
  Shabnamshahrokhi
  Picassomo
  Said.delmoradi
  s.m.musaviyan
  apnaida
  azad_motahari
 3. الی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام من خیلی وقته که خواننده خاموش این سایت زیبا هستم. میخواستم ازتون تشکرکنم .واینکه این طوراکانت هارو دراینستاگرام زیاد معرفی کنید.
  مااحتیاج داریم چیزهای مثیت وخوب ببینیم ودیدمون روعوض کنیم
 4. سهیلا
  ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  چه معلم فوق العاده ای !!!!!
 5. زهره
  ۱ خرداد ۱۳۹۶

  عالی بود :-)
 6. تیستو
  ۱ خرداد ۱۳۹۶

  عاااالی بود. منم تو صفحه خودم معرفیش میکنم
 7. روژینا
  ۲ خرداد ۱۳۹۶

  واقعا بعضی انسان ها چقد خوبن خواهشا برای کمک بهشون کوتاهی نکنید ❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹
 8. zahra.am76
  ۴ خرداد ۱۳۹۶

  👌👍🙏تو بهترینیارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...