رنگی یاب – سوزن‌دوزی منگوله - رنگی رنگی

رنگی یاب – سوزن‌دوزی منگوله

رنگی یاب – سوزن‌دوزی منگوله

دنیای هنر، دنیای خیلی عجیبیه. تا حالا بهش فکر کردی با یک سری نخ و پارچه ساده، چقدر آثار متفاوت و جالبی خلق شدن؟ این تفاوت فقط در طرح و نقش نیست و در کاربردهاشون هم دیده می‌شه. مثلا اگر الآن بهت بگیم فکر می‌کنی از هنر سوزن‌دوزی در کجاها می‌شه استفاده کرد، چی به ذهنت می‌رسه؟ احتمالا درست کردن قاب محافظ موبایل، از اولین حدس‌هات نیست، اما دقیقا محصول کسب و کاری هست که امروز مهمون رنگی‌یاب ما شده!

منگوله، برندی هست که قاب‌های سوزن‌دوزی شده به سبک هندی تولید می‌کنه. تنوع رنگ، طرح و کیفیت و ظرافت کارشون از دلایلی هست که تصمیم گرفتیم بهت معرفی‌اش کنیم. طرح روی پارچه‌ها کاملا دست‌دوز هستن و بعد به بدنه قاب متصل میشن. در حال حاضر برای تمام گوشی‌های آیفون و سامسونگ تولید می‌کنن.

برای چندتایی از طرح‌هاشون، کیف دستی ست هم درست کردن که ترکیب خیلی جذابی شده! تنوع طرح‌ها و رنگ‌ها می‌تونه از هر سلیقه‌ای مخاطب پیدا کنه. یکی از نکات جالب این هست که این قاب‌ها کاملا قابل شست‌وشو هستن و می‌شه همیشه از تمیز و زیبا بودنشون مطمئن بود. می‌تونی تنوع کارهاشون رو در صفحه اینستاگرام mangoole_design ببینی. اگر ازشون خوشت اومد، حتما با معرفی منگوله به بقیه، ازشون حمایت کن.  

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. زهرا
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

    بسی زیبا😍ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...