یلدای امسال هوای آدم های شهرمون رو داشته باشیم - رنگی رنگی

یلدای امسال هوای آدم های شهرمون رو داشته باشیم

یلدای امسال هوای آدم های شهرمون رو داشته باشیم

آدم های رنگی می دونن که مهربونی بیشترین فایده رو برای خودشون داره و کمک می کنه تا دنیاشون رنگی تر بشه. موافقین برای شب یلدای امسال یک کار قشنگ انجام بدیم تا جشنی پر از مهربونی و حس خوب داشته باشیم؟ کارهای خیلی ساده ای که هزینه ی زیادی ندارن اما خیلی با ارزش هستن.

heart2

یکی از ویژگی های شب یلدا خوراکی های خوشمزه و سفره های رنگی هست، امسال می تونیم با همین خوراکی ها، کلی حال خوب و دوست داشتنی رو بین آدم های شهرمون پخش کنیم و کمک کنیم تا همه یلدای رنگی تری داشته باشن. مثلا می تونیم یه جعبه شیرینی و یا یک کیسه میوه بخریم و به یک دست فروش هدیه بدیم، ازش بخوایم اون رو به خونه ش ببره یا با بقیه ی دست فروش هایی که میشناسه قسمت کنه و امشب رو جشن بگیره.

star1

یک پیشنهاد جالب دیگه این هست که مبلغ چند کیلو میوه رو به میوه فروشی محلتون بدین و ازش بخواین که اگر کسی میاد که پول کافی نداره امشب برای خانوادش خرید کنه این میوه های از پیش خریداری شده رو از طرف شما بهشون هدیه بده. این کار رو میتونین در شیریی فروشی یا آجیل فروشی و .. هم انجام بدین.

heart2

همیشه یادتون باشه، اگر ما هوای آدم های شهرمون رو داشته باشیم، هم شهرمون قشنگ تر میشه،هم زندگیمون رنگی تر و هم حالمون بهتر.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. liana
    ۲۸ آذر ۱۳۹۷

    چه ایده های قشنگی :)) رنگی رنگی جونم ممنون که هوای همه رو داری :* شب یلدا رو هم به همه دوستای رنگی تبریک میگمارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...