رنگی یاب – دنیای سرامیکی مهسین - رنگی رنگی

رنگی یاب – دنیای سرامیکی مهسین

رنگی یاب – دنیای سرامیکی مهسین

وقتی که هنرمند وجودمون رو بیدار می‌کنیم و زمان بیشتری رو در بین رنگ‌، نقش و طرح می‌گذرونیم، کم کم دنیا رو زیباتر از قبل می‌بینیم و به چیزهایی توجه می‌کنیم که قبلا به چشم‌مون نمی‌اومدن. مهمون رنگی یاب امروز می‌گه: « هنر ، ما را به گونه‌ای رویایی از سیاهی زندگی رها می‌سازد. ». این هنرمند، با دست‌سازه‌هاش زیبایی و ظرافت رو بهمون هدیه می‌کنه.

heart1

مهسین اسم کسب و کاری هست که قراره در رنگی یاب امروز باهاش بیشتر آشنا بشیم. صاحب این برند، ظروف سرامیکی می‌سازه که هر کدوم یک اثر هنری هستن. ظروفی که کافیه یک نگاه کوتاه بهشون بندازی و متوجه بشی که چقدر زمان، تلاش و سلیقه برای هر کدوم‌شون صرف شده. این دختر هنرمند می‌گه از بچگی عاشق دنیای هنر بوده و از شاخه ای به شاخه دیگه می‌رفته تا در نهایت گِل بازی شد همه زندگیش!

صاحب برند مهسین دست سازه‌هاش رو شبیه به بچه‌هاش می‌دونه. وقتی برای اولین بار بالاسر کوره خودش منتظر پخته شدن ظرف سرامیکی بود، اون لحظه‌ها رو مثل انتظاری برای تولد نوزاد توصیف کرد. از همین تعریف زیبا می‌تونیم متوجه بشیم که چقدر دقت و حوصله برای خلق هرکدوم از این آثار صرف شده. ظروف سرامیکی مهسین، می‌تونن روایت گر داستان خریدارانش باشن. از کاسه ای که دور تا دورش مادربزرگ و یازده‌تا نوه‌هاش نشستن گرفته تا ظرفی که روی لبه‌اش دو خواهر همدیگه رو بغل کردن. می‌تونی در ادامه عکس این دست سازه ها رو ببینی و اگر دوست داشتی، از طریق صفحه اینستاگرام mahsin_ceramic سفارش بدی. یادت باشه مثل همیشه، با معرفی مهسین به بقیه، ازش حمایت کنی.

star3

اگر تو هم کسب و کار خلاق و متفاوتی می‌شناسی که جاش در رنگی یاب خالیه، لطفا در بخش نظرات بهمون معرفی‌اش کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. Jessica
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰

  سلام رنگی رنگی:)
  میشه دوباره هم ایده صبحونه بذارید؟
 2. MARYAM
  ۱۸ آبان ۱۴۰۰

  چقدر قشنگن مرسی رنگی رنگی جانم😍❤
 3. پریا
  ۱۸ آبان ۱۴۰۰

  واقعا آفرین بهش چقدر جذاب چشمام ناز شد💙😍😍😍😍😍
 4. س خجسته
  ۱۸ آبان ۱۴۰۰

  سلام، کار این پیج واقعا فوق العاده ست، من پیج هوجستان واجار را معرفی میکنم رنگی رنگی جونم 🤍🤍🤍🤍🤍ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...