رنگی یاب – نقاشی‌های مادام - رنگی رنگی

رنگی یاب – نقاشی‌های مادام

رنگی یاب – نقاشی‌های مادام

وقتی که هنرمند درون‌ ما بیدار بشه و صداش رو بشنویم، حتما راهی برای ابرازش پیدا می‌کنیم. گاهی حتی ممکنه از نظر تحصیلی یا حرفه‌ای در مسیر دیگری باشیم، اما هیچ کدوم باعث نمی‌شه که نتونیم به بوم زندگی‌مون رنگی از هنر بزنیم. در رنگی یاب امروز به معرفی کسب و کاری می‌پردازیم که خالق‌ش، به خوبی این اصل رو زندگی می‌کنه.

heart3

حورا دختر هنرمندی هست که کسب و کاری به اسم madampainting رو راه اندازی کرده. مخاطبینش هم بیشتر او رو با عنوان مادام می‌شناسن. فقط کافیه تا چند لحظه به عکس های صفحه اینستاگرامش نگاه کنین تا متوجه بشین آثار حورا، چقدر ویژه و متفاوت هستن. نقاشی‌هایی که با ظرافت بسیار کشیده می‌شن و خیلی طبیعی به نظر میان. یکی از جذاب‌ترین محصولات مادام، تابلوهای سه‌بعدی پروانه‌ای هست که می‌تونی در ادامه همین مطلب عکس‌اش رو ببینی. این تابلو‌ها به گونه‌ای ساخته می‌شن که انگار، یک پروانه منتظره تا پرواز کنه و از قاب رها بشه. در کنار اون‌ها برای کشیدن تابلوهای دکوراتیو بر روی چوب و یا کاغذ مخصوص هم سفارش گیری می‌کنه.

با وجود حدودا ۴ سال تمرکز به خصوص روی نقاشی و سبک آبرنگ، هنر حورا به نقاشی‌ها محدود نمی‌شه و یکی از کارهایی که حسابی در اون استعداد داره، کالیگرافی یا خوش‌نویسی انگلیسی هست. انقدر برای این‌کار آموزش دیده و به خوبی یادش گرفته که تا الآن به بیش از ۱۳۰۰ هنرجو آموزش داده و هنوز هم پروسه آموزش رو ادامه میده. در کنار همه این‌ها، مادام هنرمند به سفال‌گری و رقص باله هم می‌پردازه. با وجود اینکه رشته تحصیلی هورا کاملا با هنرش متفاوته، اما تونسته به خوبی جایی برای دنبال کردن این علاقه‌اش هم پیدا کنه. برای همین در این باره، مطالب زیادی رو در زیر عکس‌های صفحه اینستاگرام یا هایلایت‌ها منتشر می‌کنه تا بقیه رو هم برای دنبال کردن رویاهاشون تشویق کنه.

می‌تونی از طریق صفحه madampainting با آثارش آشنا بشی، اگر خواستی اون‌ها رو سفارش بدی و با معرفی‌اش به بقیه، ازش حمایت کنی.

star1

 

راستی اگر تو هم کسب و کار خلاق و با کیفیتی می‌شناسی که جاش در رنگی‌یاب خالیه، حتما بهمون معرفی‌اش کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...