رنگی یاب – مجسمه های مهاجر - رنگی رنگی

رنگی یاب – مجسمه های مهاجر

رنگی یاب – مجسمه های مهاجر

احتمالا برات پیش اومده که با دیدن اثری هنری، شنیدن ایده ای خلاقانه یا آشنایی با یک کسب و کار هیجان انگیز، با خودت بگی چقدر خوبه که این آدم ها با کارهاشون دنیا رو به جای زیباتری تبدیل می‌کنن. شاید از خودت بپرسی که امکانش هست بتونی همچین اثری به جا بذاری و با دنبال کردن رویاهات به قشنگی های جهان اضافه کنی؟ جواب این سوال یک «بله» بزرگ هست. کافیه به توانایی هات ایمان داشته باشی و دست از تلاش برنداری. درست مثل مهمون های رنگی یاب ما.

ما در این بخش به معرفی افراد، ایده ها، کسب و کارها و خلاقیت هایی می‌پردازیم که هرکدوم به نوبه خودشون زندگی رو برای بقیه دلپذیرتر و حتی گاهی ساده تر می‌کنن. افرادی که ایده هاشون رو دست کم نگرفتن و باور داشتن که می‌تونن تغییری ایجاد کنن. تغییری متفاوت، مفید و رنگی! با معرفی اون ها به تو یادآوری می‌کنیم که اگر بخوای می‌تونی یکی از اون ها باشی و از تجربیاتشون و خلاقیت هاشون برای ادامه مسیرت کمک بگیری.

تاحالا برات پیش اومده که درست موقعی که نگرانی یا ناراحتی، چشم بچرخونی دور اتاقت و یک دفعه نگاهت به یک مجسمه یا یک وسیله خاطره انگیز بیفته و یه لبخند عمیق بزنی؟ همون لبخند میتونه یک عالمه حالت رو بهتر کنه. کسب و کاری که امروز معرفی می‌کنیم، مجسمه هایی رو میسازه که میتونن همین حس خوب رو در وجودت زنده کنن.

Maarybon مجسمه هایی میسازه که هرکدوم داستان خودشون رو دارن، گلی که اسمش هست «خب که چی؟»، شازده کوچولویی که روی ویلچر نشسته و میگه معلولیت جسمی، محدودیتی برای قهرمان بودن ایجاد نمی‌کنه و یا حلزونی که حامل عشقه. میتونی از طریق متن هایی که در زیر پست های صفحه اینستاگرام maarybon نوشته شده، با داستان کامل هرکدوم از این سازه ها آشنا بشی. بعضی از این مجسمه ها کاربرد بیشتری از تزئیینات اتاق دارن و می‌تونن یک جاعودی جالب و یا جا شمعی دوست داشتنی باشن.

میتونی از طریق عکس های صفحه اینستاگرام این کسب و کار بیشتر با مجسمه هاش آشنا بشی و اگر دوست داشتی با معرفی اون به بقیه ازش حمایت کنی.

اگر تو هم افراد، کسب و کار و ایده هایی رو می‌شناسی که می‌تونن در رنگی یاب معرفی بشن، حتما در بخش کامنت ها بهمون خبر بده و با معرفی اون ها، ازشون حمایت کن.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. .
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

  سلام به رنگی رنگی . میشه لطفا پیج artistbashi رو هم معرفی کنید . کسب و کار ندارن ولی کلی نقاشیای قشنگ و رنگی میکشن. پیجnaghashi.xx هم مال یه استاد نقاشی خیلی خوب و مهربونه که با بهترین قیمت و کیفیت کلاس برگزار میکنن🙂
 2. .
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

  بعضی از نظرات رو تایید نمیکنین چراااا😢
  • رنگی رنگی
   ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

   سلام دوست خوبم. همه نظرات خونده و تایید میشن فقط کمی باید صبر کنین:)
 3. .
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۰

  ممنون از شماااا . پس لطفا پیج هایی ک معرفی کردم رو بزارید😊🌹
 4. نرگس
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۰

  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه . میشه پیج هایی یا افرادی که کارافرین در راستای کار در منزل هستند هم معرفی کنید؟ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...