رنگی یاب – پادکست فلسفی لوگوس - رنگی رنگی

رنگی یاب – پادکست فلسفی لوگوس

رنگی یاب – پادکست فلسفی لوگوس

هر اتفاق خوبی که تو دنیا میفته، یک ذهن رنگی و اراده ای محکم پشتش بوده. آدم های رنگی میدونن که اگر رویایی رو در ذهنشون دارن، حتما توانایی رسیدن بهش رو هم در خودشون دارن. این آدم ها میدونن که برای داشتن یک دنیای بهتر، باید به سهم خودشون قدم بردارن. این قدم های کوچیک و بزرگ در کنار هم منجر به اتفاقات خوبی میشه که ما در رنگی یاب به اون ها میپردازیم.

star1

ما در رنگی یاب این اتفاقات رنگی که باعث میشن دنیا به جای بهتری تبدیل بشه رو به شما معرفی می کنیم. شاید انگیزه ای باشن که از این به بعد بیشتر به آرزوهاتون باور داشته باشین و دست از رویاپردازی و تلاش بر ندارین. چون همیشه در بین این مطالب رنگی، یک جایی برای شما هم داریم.

heart3

یکی از ویژگی های آدم های رنگی اینه که اطلاعات عمومی بالایی در زمینه های مختلف دارن و به یادگیری علاقه مند هستن. اگر فلسفه یکی از زمینه های مورد علاقه شماست امروز یه پادکست جذاب به اسم لوگوس رو بهتون معرفی می کنیم.

star1

لوگوس به روایت حامد قدیری موضوعات فلسفی و به زبانی خیلی ساده روایت می کنه، جذابی این پادکست علاوه بر بالا رفتن اطلاعات تون این هست که شما رو با یه دنیا فکر تنها میذاره، در واقع این پادکست یه رد از خودش به جا میذاره که شما رو به فکر کردن وا میداره و کمک می کنه ذهن تون بازتر بشه و به چیزهای جدیدی فکر کنه.

رنگی رنگی پیشنهاد می ده حتی اگر به موضوعات فلسفی علاقه ای هم ندارین چند قسمتی از لوگوس رو گوش کنین، چون شاید بعدش نظرتون تغییر کنه 🙂

heart3

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که جاشون در رنگی یاب خالیه، حتما در بخش کامنت ها به ما اطلاع بدین تا با بقیه به اشتراک بذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. افسانه
  ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

  با سلام به شما رنگی رنگی عزیز لطفا پادکست رادیو دیو رو هم معرفی بفرمایید و همچینین پادکست رادیو دال که از طریق گفت و گو با اونایی که به کشورهای دیگه مهاجرت کردن تجربیات جالبی در اختیار بقیه قرار میده و پادکست بوم هم موضوعات فلسفی جالبی بیان میکنه
 2. نیلوفر
  ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

  کجا میتونم این پادکست گوش کنم؟
 3. ASmaw
  ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

  سلام دوستای رنگی رنگی من ! لطفا یه سری هم به کانال من تو تلگرام بزنید > مطمنم خوشتون میاد .> دوستون دارم 🙂
  اینم لینکش >>
  [email protected]
  اسمش هم جانا ست :)))))))))ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...