اولین قدم برای خوشحالی رو همین امروز بردار - رنگی رنگی

اولین قدم برای خوشحالی رو همین امروز بردار

اولین قدم برای خوشحالی رو همین امروز بردار

هر صبح که یه روز تازه رو شروع می کنیم، وقتی که تند و تند لباس می پوشیم تا زودتر به محل کار برسیم یا سرکلاس مدرسه و دانشگاه حاضر بشیم یه قدم برمیداریم برای رسیدن به آرزوهامون . اون دور دورها رو که نگاه کنیم خودمون رو میبینیم که رسیدیم به قله رویاها و داریم لبخند میزنیم . فرقی نداره یه آرزو کوچیک باشه یا بزرگ مهم اینه که با محقق شدنش تو دلمون یه حسی داریم. حسی که اسمش میشه خوشحالی! آدم رنگی جان میخوام برات بگم که این خوشحالی خیلی مهمه! اونقدر که ما داریم تو هر روز زندگیمون، برای داشتنش ، تلاش می کنیم.

h2-

رسیدن به یه خوشحالی بزرگ گاهی وقتها  ما رو دچار روزمرگی میکنه! اونقدر که شادی های کوچولو رو از یاد میبریم و همش منتظریم که یه اتفاق خاص بیفته. حواسمون نیست که می تونیم چقدر از لحظه هامون لذت ببریم و جزئیات ساده و قشنگ زندگی رو نمی بینیم .

یه هدیه کوچیک، یه شادی ساده اما اتفاقی می تونه چاره ی این روزها باشه!

اما خب همیشه که نمیتونیم منتظر باشیم تا کسی برامون هدیه بیاره.

h2-

بسته های سورپرایزی ماهانه رنگی رنگی هم برای همین تولید میشن! برای اینکه آدمای رنگی مثل ما، فراموش نکنن که می تونن بدون نیاز به آدمای اطرافشون که گاهی سیاه و سفید هستن، شاد و خوشحال زندگی بکنن. یه هدیه ساده اما سورپرایزی میتونه کلی تو روحیه مون تاثیر داشته باشه و تمام ماه از داشتنش چشم هامون قلب قلبی باشه.

همین امروز تصمیم بگیر، لحظه های زندگیت رو پر کنی از شادی. اگر ما بتونیم خودمون رو خوشحال کنیم حتما توانایی شاد کردن محیط اطرافمون رو هم داریم. اگر خودمون رو دوست داشته باشیم حتما می تونیم با همه آدما مهربون باشیم . اولین قدم رو برای خوشحال کردن خودت بردار.

کافیه روی تصویر زیر کلیک کنی

link-

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...