چالش یک هفته بهانه های کوچک برای شادی - رنگی رنگی

چالش یک هفته بهانه های کوچک برای شادی

چالش یک هفته بهانه های کوچک برای شادی

آدم های رنگی آدم های شجاعی هستن، از تغییر نمی ترسن و اتفاقا ازش استقبال می کنن. برای اینکه عقیده دارن کیفیت زندگی به این بستگی داره که تلاشت رو بکنی تا امروز بهتر از دیروزت باشی. نیازی نیست برای به وجود آوردن تغییر در سبک زندگی دنبال اتفاق های خیلی بزرگی باشی، قدم های کوچیکی که الآن بر میداری تو رو به سمت یه زندگی رنگی تر راهنمایی می کنه.

heart2

رنگی رنگی هم دوست داره تو این مسیر بهتر شدن و پیشرفت کردن بهت کمک کنه، برای همین چالش هایی برات طراحی کردیم که در طول یک هفته بهت کمک می کنن رفتار های رنگی تری رو به سبک زندگیت اضافه کنی. اینطوری هرروز یک بهونه ی کوچیک شادی برای خودت داری.

heart2

موضوع چالش این هفته بهانه های کوچک برای شادی  هست. قراره هر روز با کمک هم قدم کوچیکی در راستای این هدف رنگی برداریم و در پایان هفته از حس خوب عمل کردن بهش پر از حس خوب اعتماد به نفس بشیم. در آخر هفته عملکردمون و تاثیر چالش رو در زندگیمون می سنجیم و میتونیم تصمیم بگیریم که دوست داریم این راه رو ادامه بدیم یا نه. اگر این تغییرات برامون مفید بود چرا اون هارو به عنوان بخش جدیدی از سبک زندگیمون قرار ندیم؟

heart2

اگر تو این کار در کنار رنگی رنگی میمونی خوشحال میشیم که تجربیاتت رو در ارتباط با چالش بهانه های کوچک برای شادی با ما و بقیه ی دوست های رنگی به اشتراک بذاری. اینطوری کلی آدم دیگه رو به این کار تشویق می کنیم و کم کم یک دنیای رنگی تر رو باهم دیگه میسازیم.

happiness-challenge

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...