لیست آرزوها مون بلندتر و رنگی تر از همیشه - رنگی رنگی

لیست آرزوها مون بلندتر و رنگی تر از همیشه

لیست آرزوها مون بلندتر و رنگی تر از همیشه

شاید تو هم جزو اون دسته از آدما باشی که همیشه آرزوهاشون رو تو ذهنشون دارن. اما تا حالا شده اونها رو جایی برای خودت یادداشت کنی؟ حتما شنیدی که نوشتن چیزهایی که تو ذهنمون داریم میتونه کلی باعث آرامش و منظم تر بودنمون بشه. شاید وقتشه که تو هم این کار رو امتحان کنی. رنگی رنگی دو محصول در رابطه با همین موضوع تو فروشگاهش داره که امروز می خوایم بیشتر درباره اش صحبت کنیم : دفتر آرزوها و لیست رنگ کردنی.

star1

در مورد دفتر لیست رنگ کردنی بیشتر بدونیم 

دفتر لیست رنگ کردنی شامل بیست طرح رنگ کردنی هست که می تونیم برای آرامش بیشتر و تمرکز اونها رو با هر وسیله ای رنگ آمیزی کنیم.

در مورد فواید رنگ کردنی ها این مطلب رو بخون :

۶ دلیل برای اینکه دفتر رنگ کردنی داشته باشیم

آرت تراپی یا هنردرمانی چطور به ما آرامش می بخشه 

به علاوه بیست موضوع داره که به ما برای بهتر شدن روزهامون ایده میده نوشتن ایده هامون درمورد هر کدوم از این موضوعات باعث میشن زندگی مون رو از حالت یک بعدی خارج بشه و به ما نشون میده دنیا زوایای مختلفی داره. همین طور با پرکردن هر لیست خودمون رو بهتر و دقیقتر میشناسیم. ترس و نگرانی هایی که مانع از رشدمون هستن رو می شناسیم و می تونیم برای برطرف کردنشون راه حل پیدا کنیم. موضوعات این دفتر شامل مواردی مثل : لیست هدف های من، سفر هایی که باید برم، کتابهایی که باید بخونم، لیست آرزوهای من، لیست کارهای هیجان انگیز، لیست نگرانی های من، لیست آرزوهای خریدنی، مکان هایی که باید ببینم و …. هستن.

CCML8743

star3

دفتر آرزوها رو بیشتر بشناسیم

دفتر آرزوها شامل کلی طرح رنگی رنگی و قشنگ هست. به علاوه کلی جمله ی مثبت در اون نوشته شده که حالمون رو یه عالمه خوب میکنه. موضوعاتی هست که تو هر صفحه برامون نوشته شده و ما در مورد هر کدوم ایده هامون رو یادداشت می کنیم. این کار علاوه بر اینکه باعث شادی ما میشه، بهمون کمک میکنه خودمون رو بهتر بشناسیم، مسیرمون رو درست شناسایی کنیم و در نتیجه زودتر به اهداف و آرزوهامون برسیم و هیچ وقت دیگه با خودمون فکر نکنیم چیزی تو زندگیمون بوده و ما ازش عبور کردیم. موضوعات این دفتر شامل مواردی مثل : آروزهای من، هدف های من، شغل های رویایی من، محل زندگی رویایی من، دلایل خوشحالی من، من در پنج سال دیگه و … هستن.

QEXI7251

star2

خب حالا این دو تا دفتر چه شباهت ها و تفاوت هایی با هم دارن؟ 

شما با انتخاب هر کدوم از این دفترها می تونید به یک هدف برسید در واقع هر دو در نگاه اول یک هدف رو دنبال میکنن. متوجه میشیم کلی تجربه های قشنگ هست که گاهی به چشم ما نمیاد ولی میتونه خوشحال ترمون بکنن. به علاوه با نگاه کردن به این دفترها در چند سال آینده می تونیم مسیری که رفتیم رو بسنجیم.

اما با توجه به چند گزینه ی متفاوت که در بالا بهش اشاره کردیم باید ببینید کدوم براتون کاربرد بیشتری داره. یکی به عنوان دفتر رنگ کردنی کاربرد داره و اون یکی هم میتونه با جمله های مثبت و قشنگش روزمون رو شادتر بکنه.(مثلا شاید قبلا دفتر رنگ کردنی رو تهیه کرده باشید و طرح های دفتر لیست براتون کاربردی نداشته باشن). در مورد موضوعاتی که در هر دفتر بهش پرداخته شده اگر چه در بیشتر موارد مشترک هستن اما دفتر آرزوها به خودشناسی بیشتر ما کمک میکنه (مثلا در دفتر آرزوها موضوعی با عنوان من در پنج سال دیگه وجود داره)

علاوه بر تمام این موارد، هر دوی این دفترها، میتونه یک هدیه ی خوب برای هر سنی باشه چون تو هر سنی به ما درک بیشتر از خودمون و اطرافمون میده. درضمن سایز دفترها هم آ۶ هست و به راحتی می تونی تو کیف همیشه همراهت داشته باشی. تجربه هات در مورد استفاده از این دفترها رو برامون بنویس 🙂

star3

عکس های بیشتر از دفتر آرزوها :

photo_2017-10-18_15-15-41 photo_2017-10-18_15-10-00 photo_2017-10-18_15-08-11 photo_2017-10-18_15-07-59

photo_2017-10-18_15-42-37

photo_2017-10-18_15-42-44

photo_2017-10-18_15-43-33

star2

عکس های بییشتر از دفتر لیست رنگ کردنی :

PAWZ3054  ABGT8989 YKSR7310 UGHL2306 QFEX5492

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. دخترک صورتی
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۷

  لطفا دفتر آرزوها رو دوباره موجود کنید 🙂
 2. رویاهای رنگی
  ۱۴ خرداد ۱۳۹۸

  لیست رنگ کردنی هارو دوباره موجود کنین
  همچنین کیف پول عادت های رنگی من لیست کارهای من لطفا رنگی رنگی جان خیلی وقته منتظرم ک بیان
 3. رویاهای رنگی
  ۱۴ خرداد ۱۳۹۸

  آشپزی رنگی منم موجودکنین?
  من منتظرم بیارین اینایی ک گفتم هر روز سرمیزنم به سایت
  بدرخشی?
 4. رویاهای رنگی
  ۱۴ خرداد ۱۳۹۸

  راستی رنگی رنگی جونی
  ای دفترآرزوهای رنگی ک الان تو سایت هس مثله قبلیه؟
  لطفاازاین صورتیه هم موجود کنین? که هرکدوم پستدمون شدو بگیریم مرسییییییی ک هستین?
 5. رویاهای رنگی
  ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

  چ بد☹
  لیست های رنگ کردنیو چی اونم موجود نمیکنین
  لطفا بیارین اونو☹
  • رنگی رنگی
   ۲۰ خرداد ۱۳۹۸

   خیر اونها هم نمیان
 6. رویاهای رنگی
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۸

  ☹☹☹☹چقدبد
 7. دختر آب های نقره ای
  ۶ شهریور ۱۳۹۸

  دفتر آرزو ها رو دیگه نمیارید اخه خیلی خوبه خیلی خوشم اومدارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...