معرفی فیلم – یک داستان با اتفاقات عجیب به اسم زندگی پای - رنگی رنگی

معرفی فیلم – یک داستان با اتفاقات عجیب به اسم زندگی پای

معرفی فیلم – یک داستان با اتفاقات عجیب به اسم زندگی پای

امروز به معرفی فیلمی به اسم زندگی پای یا Life of pi می پردازیم. داستان پسری که همراه با خانواده اش در هند زندگی می کنه و پدرش یک باغ وحش داره. زمانی که شرایط برای این خانواده سخت میشه، تصمیم میگیرن تا همراه با حیواناتشون از راه دریا به کشور دیگه ای مهاجرت کنن. در میون راه کشتی غرق میشه و این پسربچه با چندتا از حیوانات از جمله یک ببر توی قایق نجات میمونن. در واقع داستان از جایی شروع میشه که پسر داستان ما باید سعی کنه تا همراه یک ببر توی قایق نجات زندگی کنه!

star1

تمام داستان از زبان همین پسر که الآن بزرگ شده نقل میشه. اون داستانش رو برای یک نویسنده تعریف می کنه تا شاید بتونن اون رو به یک کتاب تبدیل کنن. اگر شماهم به داستان هایی پر از اتفاقات عجیب و غیرقابل پیش بینی علاقه دارین تماشای این فیلم رو بهتون پیشنهاد می کنیم. علاوه بر داستان گیرا، صحنه ها و جلوه های جالب هم به ارزش این فیلم اضافه می کنه.

star1

چرا این فیلم رو بهتون معرفی می کنیم؟

تماشای این فیلم میتونه بهونه ی خوبی برای قشنگ تر شدن روزتون باشه. زندگی پای از جمله فیلم هایی هست که بعد از تموم شدنش، خصوصا با شنیدن حرف های راوی و دیدن بخش پایانی شما رو به فکر فرو میبره. در واقع این شما هستین که تصمیم میگیرین در انتها، داستان رو باور کنین یا اون رو با ماجرای ملموس تری جایگزین کنین.

Life of Pi3 Life of Pi2 Life of Pi Life of Pi1

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. *
  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام .
  خداقوت !ممنون از پشنهاد فیلمتون من تا الان که فیلمارو دانلود کردم خیلی راضی بودم ، خصوصا فیلم hidden figur عالییی بود !به آدم حس قدرت میده که واسه آرزوهاش بجنگه
 2. سارا
  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

  سلام
  هم فیلمها و هم کتابهایی که معرفی میکنید خوب هستند .ممنون
 3. عسل
  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

  این فیلم به معنای واقعی کلمه محشرهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...