داستان شکل گیری یک برند موفق - رنگی رنگی

داستان شکل گیری یک برند موفق

داستان شکل گیری یک برند موفق

من کریسی لاودوسکی، طراح و سازنده زیورآلات لایه لایه + بلند هستم و در شهر تاریخی لا کانر واشینگتون، در یک خانه رو به اقیانوس زندگی میکنم. محصولات فروشگاه من زیور آلات مینیمال و شادی هستن که با هر چیزی ست میشن. عاشق بازی با شکل های هندسی، طرح های زنانه و خاص و رنگ ها روی کارهام هستم.

etsy-featured-shop-layered-and-long-jewelry-0011

همیشه تو خودم نیاز به ساختن رو حس کردم؛ یکی از انگیزه بخشترین چیزها برای من ساختن چیزهایی هست که مردم دوستشون دارن. من از دانشگاه هنر فارغ التحصیل شدم و یک دفعه سر از فروشگاهای گلد من شیکاگو در آوردم 🙂 خیلی طول نکشید تا متوجه بشم که  باید راه خلاقانه تری برای زندگی انتخاب کنم. برای مدتی در شیکاگو کار کردم تا بتونم پول جمع کنم ، بعد برگشتم به شهر خودم- ویکتوریا- و اونجا یک بوتیک باز کردم که توش لباس، پیراهن، زیور آلات و مایو درست میکردم.

etsy-featured-shop-layered-and-long-jewelry-process-002

کمی که گذشت فروشگاهم رو به یک طراح دیگه فروختم و به واشینگتن پیش همسرم رفتم تا در تجارت قایق هاش بهش کمک کنم. بعد از یک سال کار با همسرم تصمیم گرفتم که برگردم سر کار خودم و به همین خاطر چند جور زیورآلات درست کردم و در اتسی به فروش گذاشتم. همه چیز در  پذیرایی خونه در کنار بچه ی دو ساله و سگم شروع شد 🙂  من کارم رو در اتسی گسترش دادم و تونستم برندم رو تا اینجا که الان هست جلو بیارم: رویام به واقعیت بدل شد.

etsy-featured-shop-layered-and-long-jewelry-large-bright1

یکی از ویژگی های اتسی که عاشقشم اینه که میتونم با مشتریهام به طور مستقیم ارتباط برقرار کنم و از نیازهاشون آگاه بشم. این رابطه ی خیلی خوبیه و من با قبول کردن سفارشات شخصی این رابطه رو محکم تر میکنم. تمام تلاشم رو میکنم که به محصولاتم معنی ببخشم تا اون هاهم این معنی رو به زندگی مشتریهام ببخشن.

etsy-featured-shop-layered-and-long-jewelry-model

سعی میکنم یه فرهنگ غنی رو با محصولاتم و در کسب و کارم گسترش بدم. اینکه چند تا آدم یک جا جمع بشن و همکاری کنن خیلی هیجان انگیزه (برای مثال من از پدرم الکس که استاد قدیمی هنره کمک میگیرم تا روی فلزات کالیگرافی کار کنم). من همیشه میخام کسایی که باهام کار میکنن شاد و خندون باشن چون انرژی سازنده در آخر به محصول منتقل میشه و چی بهتر از این که ما به همراه محصولمون یه بسته انرژی مثبت به مشتری هدیه بدیم. با اینکه برندم روز به روز گسترده تر میشه، تولید انبوه رو دوست ندارم و میخام به همین روال ادامه بدم و محصولاتی بسازم که تبدیل بشن به گنج  مشتریهام.

etsy-featured-shop-layered-and-long-jewelry-large etsy-featured-shop-layered-and-long-jewelry-bracelet

فروشگاه لیرد+لانگ

منبع

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. سعیده
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

  هرچیزی که با عشق و علاقه به وجود بیاد فوق العادست
 2. نیلوفر
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

  من عاشق این بخش رنگی رنگیم، انقدر به من انرژی و انگیزه میده! خوندن همین مصاحبه ها باعث شد من از کاری که بیشتر از ۴سال بود انجام میدادم ولی خیلی دوسش نداشتم بیام بیرون و برم سراغ کار با چرم که خیلی دوسش دارم و برام هیجان انگیزه، خوشبختانه همسرم کلی تشویقم کرد و الان دارم خوب پیش میرم.ممنونم از زحماتتون.
 3. نفيسه
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۴

  زیورالاتش ازوناییه که من عاشقشونمو مدتهاست دنبالشون میگردم، کاش اینجام بود یا منم میتونسم درست کنم. در هر حال ایدش محشرهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...