چالش یک هفته بیشتر خندیدن با رنگی رنگی - رنگی رنگی

چالش یک هفته بیشتر خندیدن با رنگی رنگی

چالش یک هفته بیشتر خندیدن با رنگی رنگی

آدم رنگی یاد گرفته که مهم ترین رقیبش در زندگی، خودش هست و اگر سعی کنه هر روز حتی یک ذره بهتر از دیروز باشه، مثل یک قهرمان رفتار کرده. بهترین راه برای این کار هم به چالش کشیدن خودمون هست.

از این طریق می تونیم عادات و رفتارهای منفی گذشته رو قدم به قدم کنار بذاریم و عادت های جدید رو جایگزین کنیم. رنگی رنگی سعی کرده در این مسیر با طراحی چالش های هفتگی همراهتون باشه.

star2

چالش این هفته ی رنگی رنگی بیشتر خندیدن هست. ما هرروز با عمل کردن به برنامه ای که پیشنهاد شده، یک قدم در این مسیر پیش میریم و در پایان هفته می تونیم نتیجه ی این کار رو بررسی کنیم و تصمیم بگیریم که دوست داریم این رفتار رو به بخشی از سبک زندگی مون تبدیل کنیم یا نه.

star3

اگر شما هم با ما در چالش بیشتر خندیدن همراه بودین، تجربیاتتون رو با آدم های رنگی دیگه در بخش کامنت ها در میون بذارین تا با کمک هم دیگه بتونیم کم کم دنیا رو به جای رنگی تری تبدیل کنیم.

1

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ??
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

  رنگی رنگی جان ..نوشته ی .تیتر این چالش اشکال تایپی داره
  • رنگی رنگی
   ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

   درست شد، ممنون از توجهتون 🙂
 2. Sana
  ۲ مرداد ۱۳۹۹

  ازتون ممنونم رنگی رنگی جان واقعا سایت خیلی عالیه من خودم هر روز میام اینجا و وقتی مطالب هات رو میخونم خیلی انرژی میگیرم و حتی از وقتی با سایتت آشنا شدم دیگه حوصله م سر نمیره و چیز های زیادی از اینجا یاد گرفتم???
  من ی دختر رنگی م و سایتت رو به دوستام هم معرفی کردم تا رنگی شن???ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...