رنگی یاب – کسب و کاری برای میوه و سبزیجات بد قیافه - رنگی رنگی

رنگی یاب – کسب و کاری برای میوه و سبزیجات بد قیافه

رنگی یاب – کسب و کاری برای میوه و سبزیجات بد قیافه

آدم های مهربون و خلاقی در دنیا وجود دارن، که برای رنگی تر و زیباتر شدن اون تلاش میکنن. سعی میکنن تا با انجام فعالیت های مختلف، ترویج یک فرهنگ و یا یک رفتار رنگی، زنجیره ای از اتفاقات خوب رو به وجود بیارن و آدم های رنگی مختلف رو هم با خودشون همراه کنن. گاهی اوقات ممکنه یک کسب و کار خلاقانه، یک رفتار شجاعانه، یک سبک زندگی متفاوت و .. تلنگری باشه تا ما هم به ایده هامون پر و بال بدیم و اون آدم رنگی ای بشیم که کمک میکنه تا دنیا به جای بهتری تبدیل بشه.

ما در رنگی یاب ، به سراغ این آدم ها، تفکرات، خلاقیت ها، کسب و کارها و .. میریم و سعی میکنیم تا با معرفی اون ها، شما رو هم در این مسیر همراهی میکنیم.

heart2

میوه ها و سبزیجات زیادی هستن که با وجود کیفیت خوب و مواد مغذی ای که دارن، به خاطر شکل ظاهری غیر متعارف و بد قواره شون، فروشنده ها اون ها رو به قفسه های فروشگاه راه نمیدن و راهی سطل های زباله میشن.

یک کسب و کار رنگی هلندی به اسم krommunity  با شیوه ای خلاقانه اومده تا از این میوه ها و سبزیجات استفاده کنه. بنرهای خلاقانه و بامزه ای رو طراحی میکنه و شعارش «مساوات برای میوه ها و سبزیجات» هست و حالا در چندین کشور هم مشغول فعالیته.

star2

این کسب و کار معتقده که این میوه ها و سبزیجات شاید شکل نا متعارفی داشته باشن، اما هنوز خوب و قابل خوردن هستن و به جای سطل زباله، میتونن توی بشقاب یک نفر باشن.

خلاقیت این کسب و کار رو میتونین توی صفحه اینستاگرامشون با اسم krommunity ببینین.

heart2

اگر شما هم افراد، کسب و کار یا اتفاق رنگی ای رو میشناسین که با معرفی کردنشون میتونیم قدمی برای ساخت دنیای رنگی تر برداریم حتما در بخش کامنت ها بهمون اطلاع بدین تا با بقیه ی آدم های رنگی به اشتراک بگذاریم.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. pari
  ۲۴ مهر ۱۳۹۸

  سلام رنگی رنگی.لطفا تو رنگی یاب از ایرانی هایی که کسب و کار های خلاقانه دارن بگید.
  • رنگی رنگی
   ۲۴ مهر ۱۳۹۸

   ایرانی و غیر ایرانی نداره، هر جا ایده رنگی و خلاقانه ای ببینیم معرفی میکنیم حتما 🙂
 2. دختر گل گلی
  ۲۴ مهر ۱۳۹۸

  لطفا آداب عذر خواهی و رفتار محترمانه رو به اشتراک بگذارید
 3. negin
  ۲ بهمن ۱۳۹۸

  جالب بود و من فکر میکنم ایرانیها امروزه خیلی کم این میوه هارو دور میزنارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...