معرفی کارآفرین - فروشگاه کریستین مک گیلوری - رنگی رنگی

معرفی کارآفرین – فروشگاه کریستین مک گیلوری

معرفی کارآفرین – فروشگاه کریستین مک گیلوری

سلام! من کریستن مک گیلوری هستم. در پورتلندِ اورگن زندگی میکنم و بیشتر روزم رو صرف انجام دادن تفریح مورد علاقه م یعنی ساختن کارت دعوت عروسی میکنم.

Kristen_McGillivray_001

من در تمام عمرم یه آدم خلاق با علاقه مندی های زیاد بودم. از زمان دبیرستان و دانشگاه  تمام روز رو در کلاسای هنری بودم، نقاشی، ساخت زیور آلات، عکاسی و طراحی. با این همه بعد از اتمام دانشگاه فهمیدم که درگیر شغلی شدم که هیچ علاقه ای بهش ندارم؛ پس دوباره به دانشگاه رفتم و مشغول به تحصیل در رشته ی طراحی گرافیک شدم. خیلی وقت از ورود دوباره ام به دانشگاه نگذشته بود که یکی از دوستانم راجع به اتسی باهام حرف زد و فروشگاهم رو باز کردم.

Kristen_McGillivray_004

اوایل کار فروشم خیلی کم بود ولی من عاشق این زمینه ی هنری بودم. با گذشت زمان با کلی مشتری جدید آشنا شدم و فهمیدم که بیشتر به طراحی کارتهای عروسی و مجالس شادی علاقه دارم. سعی میکنم همه ی نیاز های مشتری رو برطرف کنم و حتی اگه طرح مورد علاقه ی یکی خیلی پیچیده شد، بازم سعی میکنم اون رو به واقعیت تبدیل کنم.

Kristen_McGillivray_005

دوست دارم هر چیزی که طراحی میکنم شاد و خوشحال کننده باشه، به این خاطر از طیف رنگ های شاد و تایپوگرافی های به یاد ماندنی توی کارهام استفاده میکنم. من کلی دفتر خاطرات و نقاشی دارم که هر جا برم حداقل یکیشون رو با خودم میبرم تا ایده هایی که یهو به ذهنم میاند رو از دست ندم.

تجربه ی من در اتسی خیلی هیجان انگیز و عالیه. طی اکتبری که گذشت تونستم از شغل روزانه ام استعفا بدم و تمام حواسم رو روی این کسب و کار جمع کنم. گاهی وقتها باورم نمیشه. اینکه میتونم خیلی راحت با انجام دادن کاری که عاشقشم پول دربیارم خیلی حس خوبی داره. اتسی یه جامعه ی عالیه، یه جامعه پر از فروشنده ها و خریدار های حمایت گر و این ویژگی اتسی باعث میشه که من تبدیل بشم به یک طراح بهتر.

Kristen_McGillivray_comp

منبع

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. نیلوفر
  ۱۶ آبان ۱۳۹۴

  خیلی عالی بود،منم عاشق کاری هستم که انجام میدم
 2. فاطمه :)
  ۱۶ آبان ۱۳۹۴

  چه قدر خوبه که کار آدم حس خوبی به آدم بده
  دوست دارم اینطوری باشم 🙂
 3. مینا
  ۱۸ آبان ۱۳۹۴

  بسیار عالی من هم از اتسی استفاده کردم و ایده هایی برای بافت های کاربردی ازش گرفتم .فقط حیف که این سایت فیلتر هست .ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...