خوشحال سازی مامان باباها - یه سفره خانوادگی روی سبزه‌ها - رنگی رنگی

خوشحال سازی مامان باباها – یه سفره خانوادگی روی سبزه‌ها

خوشحال سازی مامان باباها – یه سفره خانوادگی روی سبزه‌ها

پروژه خوشحال‌سازی بابا مامانا ادامه داره. انقدر طرح و ایده می‌دیم که بالاخره یکی دو تاش به دل‌تون بچسبه و به جمع رنگیایی خانواده دوست بپیوندید.

ایده امروز، یه سفر سبک به خارج از شهره. تو هر شهری که هستید، حتما می‌تونید یه تور گردشگری برای خارج شهر پیدا کنید و اسم پدر و مادرتون رو تو این تور بنویسید. برنامه این تورها معمولا از صبح زود تا عصره و خوبی‌اش اینه که با یه عالمه آدم جدید که مثل شما فکر می‌کنن و از طبیعت لذت می‌برن آشنا می‌شید. اگه به هر دلیلی هم نخواستید همراه تور باشید، باز این ایده رو خودتون اجرایی کنید و تو شاد بودن ایده شک نکنید.

هوا برای زدن به دل طبیعت عالیه. از امروز تا آخرای تابستون وقت دارید تا یه روز شاد و پر انرژی رو به پدر و مادرتون هدیه بدید. روزی که تمام مدتش رو کنار هم هستید، پاک‌ترین هوا رو به ریه می‌فرستید و بهترین منظره‌ها رو می‌بینید، قطعا یکی از روزای به یادموندنی زندگی‌تون می‌شه. فردای این سفر کوتاه که از خواب بیدار شید معجزه طبیعت رو تو آیینه و رو صورت پدر و مادرتون می‌بینید. طبیعت منبع حیات و شادیه و کافیه یه ذره بهش نزدیک شید تا روح شادابش رو تو صورت‌تون فوت کنه.

از تاثیرای بدیهی طبیعت هم که بگذریم، همین که یه روز کامل رو با خانواده‌تون گذروندید، بهشون بها دادید و براشون وقت گذاشتید، شما رو تو خوب بودن یه قدم جلو می‌بره. هیچ چی تو دنیا قشنگ‌تر از عکسی نیست که از لبخند مامان و بابا تو دل طبیعت گرفتید.

اگه از ایده طبیعت گردی با مامان و باباها خوش‌تون اومد و اجراش کردید، یه عکس یادگاری با هم بگیرید و برای ما هم بفرستیدش. دیدن عکس چند تا صورت خندون و یه سفره ساده رو زمین سبز هر آدمی رو خوشحال می‌کنه، خصوصا اگه این عکس مال یه آدم رنگی و شاد باشه.

 

خوشحال سازی مامان باباها

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...