خوشحال سازی مامان باباها - رسیدگی به آرزوهای نصفه نیمه - رنگی رنگی

خوشحال سازی مامان باباها – رسیدگی به آرزوهای نصفه نیمه

خوشحال سازی مامان باباها – رسیدگی به آرزوهای نصفه نیمه

بالا رفتن سن و تشکیل خانواده انقدر میتونه وقت گیر بشه که آدم مشغله های شخصی اش رو فراموش کنه. مامان باباهای ما هم تا جوون بودن به فکر کار و تلاش برای درست کردن زندگی بچه هاشون بودن و حالا که ماها بزرگ شدیم، حس میکنن انرژی شون نسبت به قبل کم شده و شاید هر از گاهی یاد آرزوهای قدیمی که هیچوقت به حقیقت نپیوستن بیفتند. اما اشتباهی که عموما مامان باباها رو درگیر خودش میکنه، اینه که فکر میکنن برای اینکه دنبال رویاهاشون برن دیگه دیر شده و بهتره با همین روند به زندگیشون ادامه بدن. ولی ما که بچه هاشون هستیم و زندگی اونها رو از عقب تر میبینیم، میفهمیم که هنوز کلللی وقت برای رویاپردازی دارن و یه چیزی حدود نصف راهی که تا الان اومدن، پیش روشونه.

کاری که خیلی میتونه توی روحیه ی مامان باباتون تاثیر بذاره، اینه که همیشه بهشون یادآوری کنید اونها هنوز هم میتونن به دنبال رویاها و آرزوهاشون برن و نقشه های هیجان انگیز برای بقیه ی زندگیشون بکشن. اگه تا الان زندگیشون اونطوری که میخواستن پیش نرفته، از این به بعدش رو خودشون در دست بگیرن و داستان زندگیشون رو تغییر بدن. مثلا اگه همیشه آرزوی ادامه تحصیل رو داشتن، اگه دوست داشتن شغل خاصی رو امتحان کنن، یا یه سفر به جاهای هیجان انگیز دنیا برن، کی گفته که الان دیگه نمیشه؟ شما هم توی این راه بهشون کمک کنید. مثلا اگه لازمه وقتهایی که مامانتون برای کنکور درس میخونه، وظیفه ی انجام کارهای خونه رو به دست بگیرید، یا برای یه مسافرت خوب و به یاد موندنی به کشور مورد علاقه ی بابا برنامه ریزی کنید.

یه آدم رنگی برای اینکه مامان بابای شادی داشته باشه، سعی میکنه همون حس خوبی که درباره ی آینده ی خودش داره رو به اونها هم انتقال بده تا از زندگیشون بیشتر لذت ببرن. حتی اگه سن پدر و مادرتون خیییلی بالا هست، هیچوقت برای یاد گرفتن یک چیز جدید، سفر به یک مقصد هیجان انگیز، یا نقشه کشیدن برای باقی روزهای زندگی دیر نیست. بهشون کمک کنید برای زندگیشون برنامه های مهیج و خوشحال کننده بریزن و از اینکه به هدف های بزرگ فکر کنن، ترسی نداشته باشن.

هیچ چیزی امیدوار کننده تر از این نیست که ببینی پدر و مادرت به آرزوهایی که توی زندگیشون داشتن بالاخره رسیدن، چون بهت این امید رو میده که تو هم هر چه زودتر میتونی به رویاهایی که توی سرت داری برسی!

خوشحال سازی مامان باباها

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. زهراالملوك ^_^
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۳

  سلام رنگى رنگى من به یه مشکلى برخوردم آرزوى مامانم این بوده که خوشبخت باشه 😐
  یه زندگى خوب میگه به همه آرزو هام رسیدم خوب من الان چیکار کنم 🙁




  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

   آرزوی های یک درجه کوچکتر رو بگردین :دی مثلا اینکه برن تاتر ؟ به یه جایی سفر کنند ؟ با هم بروید کافه ؟ بیشتردر مورد حیوانات بدونن ؟ یه ساز موسیقی کار کنند ؟
   باید کشف کنید خودتون 🙂




 2. sReh
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

  میشه این پروژه رو روی مامان بزرگ بابا بزرگامون انجام بدیم آیا؟

  به نظرم اونا بیشتر از پدر و مادرم به خوشحال سازی نیاز دارن 🙂




  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

   اره میشه !




 3. سمیه
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

  سلام رنگی رنگی
  من تا الان چند بار این کار رو انجام دادم، مثل دعوت مامان بابام به یه سفر چند روزه، خرید چند وسیله که میدونستم مامانم چقدر دوست داره داشته باشه، دانلود آهنگ هایی که مامانم و بابام دوست داشتن ولی نمیدونستن از کجا تهیه کنن…
  باید بگم وقتایی که خوشحالیشون رو میبینم میفهمم هنوز دلیلی برای ادامه زندگی در من وجود داره.




 4. منای رنگی رنگی
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

  من عاااااااااااااااشقتم رنگی رنگی …




 5. سارا
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۳

  مامان من میدونین آرزوش چیه؟ 😐
  دلش نوه میخواد! 😐
  من براش نوه از کجا بیارم؟ 😐
  هروقت یکی هم سن من میبینه که بچه دار شده یه نگاهی به من میکنه که این آرزوش از تو چشماش میخوره تو صورت من! 🙁
  چه آرزوییه خب؟!




 6. مریم
  ۲۸ خرداد ۱۳۹۳

  یکی از آرزوهای پدرم همیشه این بود که زبان انگلیسی بلد باشه، من چند هفته است که به پدر و مادرم انگلیسی یاد میدم



ارسال نظر





رنگی رنگی یعنی...