خوشحال سازی مامان باباها - گفتن یک تعریف و یک ماه شارژ مجدد - رنگی رنگی

خوشحال سازی مامان باباها – گفتن یک تعریف و یک ماه شارژ مجدد

خوشحال سازی مامان باباها – گفتن یک تعریف و یک ماه شارژ مجدد

بچه ها خیلی براشون مهمه که مامان باباشون فکر کنن بهترین هستن و همیشه جلوی این و اون ازشون تعریف کنن. همه این رو میدونیم، اما چی باعث میشه که فکر کنیم مامان باباهامون چنین حسی رو متقابلا ندارن؟ هیچ میدونستید اون یه تعریف کوچیکی که از دستپخت مامانتون جلوی جمع فامیل میکنید تا هفته ها خوشحالش میکنه و بهش اعتماد به نفس میده؟ یا اینکه اگه یک بار توی یه بحث دوستانه به این اشاره کنید که دست فرمون باباتون حرف نداره یا توی شغلش بهترینیه که شما میشناسید (یا هر چیزی که درباره ی باباتون صدق میکنه!) اون رو برای ادامه ی کار و تلاش برای زندگی تا یه مدت طولانی شارژ میکنه؟!

اصلا قرار نیست از کسی تعریف الکی بکنیم. میخوایم به خصلت های مامان بابامون فکر کنیم، خوب هاشون رو کنار بذاریم و هر وقت شرایط مناسب بود جلوی دوست ها و فامیل ازشون تعریف کنیم. چه چیزی بهتر از اینکه به مامان بابامون اعتماد به نفس بدیم تا بیشتر خودشون رو باور داشته باشن و احساس شادی بکنن؟ اگه الان اعتماد به نفس داریم و میتونیم با قدرت برای زندگیمون تصمیم بگیریم، به خاطر کارهاییه که اونها وقتی بچه بودیم برامون انجام دادن. پس حالا نوبت ماست که بهشون انرژی بدیم.

فقط یادتون باشه، خلاق باشید و یه جور طبیعی ازشون تعریف کنید تا بقیه حرفتون رو کامل باور کنن و فکر نکنن که الکی دارید تعریف میکنید:دی

خوشحال سازی مامان باباها

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. سمیه
  ۲۷ خرداد ۱۳۹۳

  عالیه.
  :*
 2. پگاه
  ۲۷ خرداد ۱۳۹۳

  کاش می تونستم !! :((
 3. sahar
  ۲۲ تیر ۱۳۹۳

  عالی بود امتحانش میکنم
 4. نشاط
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۳

  حتما انجامش میدم 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...