خوشحال سازی مامان باباها - بیا از عینک من نگاه کن - رنگی رنگی

خوشحال سازی مامان باباها – بیا از عینک من نگاه کن

خوشحال سازی مامان باباها – بیا از عینک من نگاه کن

هر کدوم از ما برای خودمون آرزوها و اهداف بلند مدت شخصی داریم که ممکنه با هیچکس راجع بهش صحبت نکنیم. اینکه آدم رویاهاش رو برای خودش نگه داره و به کسی نگه میتونه خصلت بعضی از آدمها باشه که کاملا قابل قبوله، اما پیامد قطعی ای که داره اینه که بین شما و پدر و مادرتون فاصله میندازه. خیلی وقت ها، نگرانی مامان باباها از اینه که نمیدونن قراره آینده ی بچه هاشون چی بشه و فکر میکنن خود بچه ها هم به فکر زندگی و جایگاهی که قراره توی جامعه داشته باشن نیستن. این وسط بهترین کار اینه که بشینیم و براشون از رویاهامون حرف بزنیم. تعریف کردن برنامه های بلند پروازانه برای مامان باباها، بهشون امید میده تا مطمئن بشن بچه شون میدونه داره چی کار میکنه و به دنبال یه آینده ی خوب و درخشانه. با این کار بهشون نشون میدین که خودتون هم به اندازه ی اونها نگران زندگی هستید و قراره یه روزی باعث افتخارشون باشید.

از رویاها و آرزوهای بلندپروازانه برای مامان باباها تعریف کنید و توی این رویاپردازی لذت بخش اونها رو هم سهیم کنید. بهشون بگید زندگی ایده آل از نظر شما چه شکلیه، و مطمئن باشید وقتی یک بار به زندگی از زاویه ی دید شما نگاه کنن و کاملا درک کنن که با این سبک زندگی هم میشه خوشحال بود، خیلی راحت تر کارها و برنامه هایی که دارین رو قبول میکنن. کسی چه میدونه، شاید اونها بتونن کمک کنن تا زودتر به خواسته هاتون برسین. حتی اگر هیچ کاری هم نکنن، همین که بدونن دنبال یک آینده ی روشن هستید باعث میشه نگرانیهاشون کمتر بشه و در نتیجه ارتباط بهتری باهاتون برقرار کنن. یک بار این کار رو امتحان کنید، دریچه ای که از اون دنیا رو تماشا میکنید رو به مامان باباتون نشون بدین و ببینید نتیجه چی میشه!

خوشحال سازی مامان باباها

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. ژاله
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

  سللام!
  وای خیلی خیلی ممنون که این پرژه دوباره شروع شد!خیلی خیلی مرســــــــی
 2. زهراالملوك ^_^
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

  خیلى براتون خوشحالم که دوباره این پروژه خوب و تحسین بر انگیز رو شروع کردید موفق و پیروز باشید دوستاى خوبم :*
 3. eli
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

  دوست میداشتم 🙂
 4. رنگین کمان
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

  وقتی از برنامه هام میگم…میگن حرف پیش پیش نزن!
  پس باید برای خودم نگه دارم
 5. Shabnam
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۳

  از اینکه موارد منطقی و متعادل میگین برای خوشحال سازی مادر و پدر ها خیلی ممنونم 🙂
  جامعه ما به تعادل بین احساس و منطق احتیاج داره :)))
 6. نغمه
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۳

  رنگی رنگی یه پیشنهاد
  البته کلی هست و مختص این مطلب نیست. اونجوری که من دیدم شما مطالبتون رو justify نمیکنین و همه درون یک ستون مرتب نیستد. به نظرم رسید شاید با این کار مطالبتون نظم بهتری بگیریه. البته اینم باید بگم شما یکی از بهترین سایت هایی هستین که من میشناسم.
  😀 اینم یه پیشنهاد بود فقط
  موفق باشین همیشه
  • مجله آنلاین رنگی رنگی
   ۲۹ خرداد ۱۳۹۳

   ممنونیم از پیشنهاد 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...