پروژه خوشحالسازی مامان باباها 22 - امروز روز توست - رنگی رنگی

پروژه خوشحالسازی مامان باباها ۲۲ – امروز روز توست

پروژه خوشحالسازی مامان باباها ۲۲ – امروز روز توست

امروز هر روزی که هست، بزنیدش به اسم بابا و مامان‌تون. اصلا مهم نیست که امروز سالروز تولد، ازدواج‌ یا هیچ مناسبت تقویمی دیگه‌ای نیست. امروز روز شماست و هیچ آدمی رو هم برای انتخاب یک روز برای خوشحال‌ کردن مامان و باباش بازخواست نمی‌کنن.

هدیه دادن یکی از آسون‌ترین راه‌های خوشحال کردن آدماست. هدیه دادن مصداق بازی بُرد- بُرده. هم اونی که هدیه می‌ده خوشحاله و هم اونی که هدیه می‌گیره و کی بهتر از مامان و بابای آدم برای گرفتن یه هدیه بی‌مناسبت، ولی پر دلیل. اونا انقدر ما رو دوست دارن و برامون زحمت کشیدن که دو سه تا مناسبت از ۳۶۵ روز سال برای خوشحال کردن‌شون واقعا کمه. ضمن اینکه خب مامان همیشه می‌دونه روز مادر باید منتظر یه حرکتی از طرف ما باشه، ولی همین امروز اون از همه جا بی‌خبره و یک شاخه گل، یه لیوان خوشگل، یه لباس خونه راحت و هر هدیه دیگه‌ای، امروز و فرداش رو به کل متفاوت از روزای دیگه می‌کنه.

پس دست دست نکنید. هر جا که هستید، خودتون رو به یه خرید کوچیک برسونید. اگه دور از پدر و مادرتون هستید، یه نامه پر از مهربونی و قدردانی بنویسید و پست کنید. هزارتا راه دیگه برای شادکردن‌شون دارید و فقط کافیه چند دقیقه براش وقت بذارید تا تو روزی که کسی انتظار نداره، پدر و مادرتون با حرکت کوچیکی از طرف شما احساس شادی و خوشبختی بکنن.

شاد کردن آدما کار سختی نیست. شاد بودن بابا مامانا با همه انرژی به طرف زندگی ما جاری می‌شه و چی بهتر از این که آدم شاد باشه و از شادی عزیزترین آدم‌های زندگی‌اش شادتر و خوشبخت‌تر بشه.

امروز رو از دست ندید که خوشگل‌ترین پروانه شادی منتظر اشاره دست شماست که از پیله‌اش بپره بیرون.

خوشحال سازی مامان باباها

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. سپیده
  ۱۶ آبان ۱۳۹۳

  یکمی هم به فکر اونایی باشین که پدر و مادرشون از دنیا رفتن 🙁
  مرسی رنگی رنگی جان .
 2. ashkan
  ۱۶ آبان ۱۳۹۳

  امروز تا تونستم بالکن خونمو رو شستم:)
  ولی آرش کمر درد گرفتم 🙁
 3. aida
  ۱۷ آبان ۱۳۹۳

  براشون گل خریدم ،..کلی شاد شدن…مرسی رنگی رنگس جان..امیدوارم همیشه پر از انرژی مثبت باشین همه اتون از بس خوبین و انرژی مثبت رو بین همه بیشتر و بیشتر میکنین 🙂
 4. عاطفه
  ۱۹ آبان ۱۳۹۳

  سلام..من یه ایده خوب برای دهمین سالگرد ازدواج می خوام..یا خوشحال سازی همسر جان
  کمکم می کنید؟
 5. ناهید ع
  ۲۱ آبان ۱۳۹۳

  مرسی. خیلی خوب بود. حتما این کار رو می کنم. یه شام سه تاییارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...