چالش رنگی 9 خرداد - روز دستیار مامان بودن - رنگی رنگی

چالش رنگی ۹ خرداد – روز دستیار مامان بودن

چالش رنگی ۹ خرداد – روز دستیار مامان بودن

اگر ازدواج نکردین و هنوز کنار پدر و مادرتون در یک خونه زندگی میکنید یا اگر ازدواج کردین و سر خونه و زندگی خودتون رفتید امروز رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که به طور رسمی دستیار مامانتون باشید.

star1

امروز حتما در برنامه ی صبح تا شب تون یک بخشی رو برای کمک به مامانتون بذارید اگر صبح خونه هستید که میتونید درست کردن نهار یا تمیز کردن خونه رو امروز شما انجام بدین و یا اگر شاغل و محصل هستید، میتونید بعد از ظهر یا شب دستیار اختصاصی مامانتون بشید و اینجوری یه کمی سختی ها و شیرینی های مامان بودن رو امتحان کنید و در کنارش مامانتون هم چند ساعتی از کارهای خونه رها میشه و میتونه بیشتر استراحت بکنه شاید این کار یه تلنگری بشه براتون که امروز از مامانتون بابت همه ی زحمت های کوچیک و بزرگش تشکر کنید.

star1

قدر امروز و این لحظه و نفس های مامانتون رو بدونید اگه روزی هزار بار دستشون رو ببوسید بازم کمه، هر لحظه بودنش رو قدر بدونید و امروز با افتخار و یه لبخند بزرگ وظیفه ی دستیاری مامانتون رو داشته باشید.

star1

اگر خدایی نکرده مامانتون در قید حیات نیستند لطفا با یک دسته گل و یک ظرف حلوا سر مزارشون برید و براشون خیرات کنید و باور کنید که مامانتون شما رو میبینه و با دیدن شما لبخند میزنه 🙂

9 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

  1. maedeh
    ۹ خرداد ۱۳۹۷

    من همیشه دستیار مامان جونم بودم یعنی یه جورایی آشپز خونه دیگه دست منهارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...