چالش رنگی 31 خرداد – روز ارزیابی فصل اول سال - رنگی رنگی

چالش رنگی ۳۱ خرداد – روز ارزیابی فصل اول سال

چالش رنگی ۳۱ خرداد – روز ارزیابی فصل اول سال

باورتون میشه فصل اول سال به پایان رسیده؟ امروز یه وقتی رو در نظر بگیرین و بشینین حسابی خودتون و هدف هاتون و آرزوهاتون رو بررسی کنین. ببینین به کدوم هدف نزدیک شدید یا در مورد کدوم هدف در جا زدین؟ امیدوارم موقع بررسی این لیست یه شادمانی زیر پوستی همه ی وجودتون رو در برگرفته باشه.

star1

رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده امروز خودتون تنهایی برین به پارک یا یه کافی شاپ و در سکوت اونجا غرق بشین در رویا ها و هدف های خودتون و بعد یه کاغذ و یه خودکار بردارین یه لیست جدید از اولویت ها و آرزوهاتون تهیه کنین و طبق لیست جدیدتون برای فصل بعدی سال برنامه بریزین و بعد لیستی از کارهایی که برای هر کدوم از اهداف باید انجام بدین تهیه کنین. هر چقدر برنامه ریزی تون دقیق تر و حساب شده تر باشه شانس رسیدن به رویاها و آرزوها و هدف هاتون هم بیشتره.

star1

نقطه ی مقابل این موضوع هم وجود داره شما میتونین فصل اول سال رو بدون برنامه گذرونده باشین و برای فصل دوم سال هم هیچ ایده و هدف و آرزویی نداشته باشین و به عبارت “هر چی پیش آید خوش آید” معتقد باشین! خب ایرادی نداره اما یادتون باشه دو سال دیگه یا ده سال دیگه حق ندارین از شرایط و داشته و نداشته هاتون ناراحت باشین و غر بزنین.

31

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

دیدگاه‌ها

 1. آرمی
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۸

  سلام رنگی رنگی خوب من شما که چالش تغذیه سالم یا دفتر سلامت طراحی کردین پس یه رژیم سالم هم هر روز صبح به همراه چیز هایی که ثابت میزارین مثل تقویم یا جمله های مثبت رژیم هم در کنارش بگذارید
  من مطمئنم رژیم مورد استقبال قرار میگیره
  بوس بوس
  • رنگی رنگی
   ۱ تیر ۱۳۹۸

   ممنون از پیشنهاداتتون، بررسی میکنیم 🙂ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...