چالش رنگی 3 خرداد - روز گوش کردن به کتاب گویا - رنگی رنگی

چالش رنگی ۳ خرداد – روز گوش کردن به کتاب گویا

چالش رنگی ۳ خرداد – روز گوش کردن به کتاب گویا

ممکنه یکی از دلایل مطالعه کم ما نداشتن وقت باشه. رنگی رنگی بهتون پیشنهاد میده که کتاب گویا یا کتاب صوتی رو امتحان کنید. می تونید از سایت ها و اپلیکیشن هایی که ورژن کتاب های صوتی قانونی رو میفروشن تهیه کنید و بعد در خونه یا زمان بیرون رفتن پخش کنید و هم زمان کارهاتون رو هم انجام بدید.

star2

خیلی از افراد هم دوست دارن در مسیر در حالی که داخل اتوبوس، ماشین یا مترو هستند، کتاب بخونند اما بخاطر تکون های وسیله ی نقلیه و سر درد شدن بعدش از این کار منصرف می شن اما با وجود کتاب صوتی می تونند خیلی راحت کتاب مورد نظرشون رو به جای خوندن گوش بدن و از این زمان حداکثر استفاده رو بکنند.

star2

یکی از کارهای جذاب دیگه که می تونید در این مورد انجام بدین اینه که خودتون کتاب صوتی تولید کنید مثلا برید سراغ کتابخونه تون و کتابی رو که دوست دارید رو باز کنید و با صدای بلند بخونید و صدای خودتون رو  ضبط کنید و اینجوری یه کتاب گویا با صدای خودتون درست کنید و هر زمان دلتون خواست اون رو گوش بدین.

star2

حتی می تونید کتاب صوتی با صدای خودتون رو برای دوستانتون بفرستید و اون ها رو هم تشویق کنید به گوش دادن به کتاب. یا حتی از اون ها هم بخواین کتابی که دوست دارند رو صوتی کنند بعد واسه شما هم بفرستند اینجوری خیلی راحت بین خودتون میتونید یه کتابخونه ی گویا درست کنید.

3 (2)

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter

ارسال نظر

رنگی رنگی یعنی...